فدراسیون فوتبال چه نقشه ای برای خداداد دارد؟

به گزارش سفر به تایلند، مدتی است خداداد عزیزی را به جای اینکه کنار خط طولی زمین های فوتبال و روی نیمکت ببینیم در قاب تلویزیونی می بینیم که یا مشغول اجرای مسابقه روبیکیو است و سوال های این مسابقه را می خواند یا در نقش مربی برنامه ستاره ساز با بچه های عشق فوتبال کلنجار می رود و البته دیگر مربیان و میهمانان برنامه را از شوخی هایش بی نصیب نمی گذارد.

فدراسیون فوتبال چه نقشه ای برای خداداد دارد؟

با این حال خداداد عزیزی را دیروز کنار یکی از مسوولان فدراسیون فوتبال دیدیم. حضور خداداد عزیزی در مرکز ملی فوتبال اتفاق ظاهرا ساده و کم اهمیتی بود اما می تواند تبدیل به یک خبر و یک اتفاق شود.

با اینکه گروهی از بازیکنان تیم نوجوانان راهی چین شده اند تا در این تورنمنت شرکت کنند گروهی دیگر در تهران تمرین می کنند تا آماده حضور در تورنمنت کافا تاجیکستان شوند. تمرین این تیم در صبح روز یکشنبه یک میهمان ویژه داشت و او کسی نبود جز خداداد عزیزی ستاره سابق تیم ملی و فوتبال ایران.

محمدرضا ساکت سرپرست تیم ملی که در محل حضور داشت در کنار خداداد خطاب به ملی پوشان زیر 16 سال ایران گفت: در چند مدت اخیر شاهد این بودید که چهره های بزرگ فوتبال کشور در کنار شما حاضر شدند و این نشان از اهمیت شما است. خداداد عزیزی یکی از چهره های بزرگ ملی و بین المللی فوتبال کشورمان است که میزبان ایشان هستیم. عزیزی یکی از نفراتی است که چهره اش در موزه و سالن افتخارات کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته و باعث افتخار تمامی ایرانیان است.

وی اضافه کرد: برای آینده خود باید افرادی چون عزیزی را سرلوحه قرار دهید تا بتوانید حتی یک نفره در قالب تاکتیک تیمی، سرنوشت تیم ملی کشورتان را تغییر بدهید. این توقعی است که از شما داریم. حدود 50 نفر در اردو بودید که بخشی از شما اکنون در چین حضور دارد و بخش دیگر هم شما که راهی تاجیکستان خواهید شد. شما باید به قله برسید و بازیکنانی که به این قله ها رسیدند را در کنار خودتان در این مدت دیدید و در آینده هم در مرکز ملی فوتبال باز هم خواهید دید.

در سرانجام نیز حاضران عکسی را به یادگار گرفتند.

خداداد عزیزی که احمد تقوی دوست و همبازی سابقش در راه آهن را کنار خود داشت پس از حضور در تمرین تیم نوجوانان از امکانات و تجهیزات مرکز ملی فوتبال که شامل زمین های چمن طبیعی و زمین چمن مصنوعی، ساختمان در دست احداث فوتسال، مرکز پک، ایفمارک و موزه مرکز ملی فوتبال بازدید کرد و در نهایت با محصص و مربیان تیم های پایه نیز حرف زد.

اینکه ساکت از خداداد عزیزی خواسته تا او به مرکز ملی فوتبال بیاید و از امکانات پک، موزه و ... این مرکز دیدن کند احتمالا زمینه ساز یک خبر است. اینکه مثلا فدراسیون فوتبال برای خداداد نقشه هایی در سر دارد.

اگر خاطرتان باشد وحید هاشمیان قبل از حضور در کادر فنی و زمانی که قرار بود سرمربی تیم جوانان شود ابتدا در مرکز ملی فوتبال حاضر شد تا از امکانات این مرکز بازدید کند. شاید آن زمان هم تصور می شد مسوولان فدراسیون قصد داشتند به یکی از ملی پوشان با سابقه فوتبال پز بدهند که طی سال های اخیر چه دستاوردهایی داشته اند اما این پز دادن خشک و خالی نبود. آن زمان هاشمیان را به این دلیل به کمپ بردند که به او پیشنهاد سرمربیگری تیم نوجوانان و بعد جوانان را بدهند و حالا خداداد را به این مرکز برده اند تا مقدمه بحثی جدی تر را باز کنند.

گفته می شود مسوولان فدراسیون فوتبال از انتخاب سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی تیم جوانان راضی نیستند و مدتی است شایعه برکناری او شنیده می شود. پورموسوی و تیمش در بازی های محبت آمیز از جمله تورنمنت روسیه نتایج جالبی نگرفتند ضمن اینکه بعد از چند ماه این مربی تازه تیمش را جمع و جور کرده است.

4 ماه به مسابقات جوانان قهرمانی آسیا باقی مانده و فدراسیون فعلی که نشان داده دوست دارد اسم های بزرگ مثل وحید هاشمیان و فرهاد مجیدی را در قالب تیم های ملی رو بیاورد بعید نیست حالا روی خداداد عزیزی انگشت گذاشته باشد. البته در فدراسیون فوتبال هیچ کس چنین مساله ای را تایید نمی کند اما باید منتظر ماند و دید آیا حضور خداداد در مرکز ملی فوتبال محض رضای خدا بوده یا دلیل دیگری داشته است.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 2 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 239

به "فدراسیون فوتبال چه نقشه ای برای خداداد دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال چه نقشه ای برای خداداد دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید