فرزاد جمشیدی مجری سحر ماه رمضان شد

به گزارش سفر به تایلند، فرزاد جمشیدی بعد از چند سال، قرار است ماه رمضان 1402 در شبکه دو اجرای برنامه سحر را برعهده داشته باشد.

فرزاد جمشیدی مجری سحر ماه رمضان شد

به گزارش تسنیم، چندی پیش فرزاد جمشیدی مجری قدیمی تلویزیون که این روز ها در شبکه دو اجرای برنامه دارد، مطلبی را در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرد که قرار نیست امسال هم در سحر ماه رمضان روی آنتن باشد. این خبر خیلی سریع در کانال های مجازی دست به دست شد.

حامد بامروت نژاد مدیر این شبکه تلویزیونی گفت که فرزاد جمشیدی برنامه سحر شبکه دو را اجرا خواهد کرد.

این نکته باعث شد دوباره به سراغ فرزاد جمشیدی برویم و از او بپرسیم که ماجرا چیست. او به این نکته اشاره کرد که ما عادت کردیم در تلویزیون فرمانده ای داریم و آن مدیر شبکه است. می خواستم به پلتفرم بروم فرمانده گفت در تلویزیون بیشتر نیاز است و گفتم چشم. ان شاءالله سحر ماه رمضان خوبی را با مخاطبان تلویزیون داشته باشیم.

جمشیدی همچنین تأکید کرد: صداوسیما بسیار مظلوم و مقدس است. محل حضور هنرمندان شریف این مملکت ارزشی است. ما سربازیم و هیچ وقت سنگر خودمان را ترک نمی کنیم. اگر مطلبی را گفتم در دفاع از تلویزیون بوده که این تلویزیون مخاطبش اهمیت دارد و امانتی در دستِ ما است. باید بهترین آدم ها در آن اجرا کنند.

وی اضافه نمود: باز هم به نظرمن سحر ها المپیک برنامه های ماه رمضانی است و امیدوارم کسانی حضور پیدا کنند که برای رسانه ملی و مردم طلا بیاورند. امسال هم که عید نوروز و ماه رمضان تقارن پیدا کرده و من این دو عید را در طول همدیگر می بینم. چون اعتقاد دارم ماه رمضان عید بزرگی است، چون حیاط خلوت بندگان خدا و ماه زیبا شدن در برابر خداست.

سیداحمد موسویان تهیه کننده این برنامه تلویزیونی است که صبح روز بعد نام دارد. او گفت که قرار است این برنامه با یک طراحی متفاوت و کارگردانی هادی نعمت اللهی و اجرای فرزاد جمشیدی سحر های ماه رمضان از شبکه دو سیما روی آنتن برود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2191

به "فرزاد جمشیدی مجری سحر ماه رمضان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزاد جمشیدی مجری سحر ماه رمضان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید