هیات فوتبال تهران همچنان خبرساز، 3 مربی با شکایت دبیر محروم شدند!

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، در پی شکایت چند باشگاه فوتبال پایه به هیات فوتبال استان تهران مبنی بر ثبت غیر قانونی قراردادهای باشگاه استقلال به دلیل بسته بودن پنجره جابجایی، این هیات با صدور رایی عجیب حکم به محرومیت شاکیان داد!

هیات فوتبال تهران همچنان خبرساز، 3 مربی با شکایت دبیر محروم شدند!

هیات فوتبال استان تهران در نامه ای که امروز شنبه منتشر کرده، آورده است: کمیته انضباطی با بررسی شکایت واصله از سوی مسئولان هیات فوتبال پیرو مصاحبه های اجرا شده در بعضی رسانه ها از سوی بعضی افراد، اقدام به صدور دستور موقت محرومیت برای آقایان هادی مهدوی کیا (باشگاه کیا)، علی حاجی بیگی (باشگاه ایرانمهر) و سیامک رحیم پور (باشگاه پیکان) تا انجام بررسی های کامل و صدور حکم نهایی نمود.

در نامه هیات فوتبال عنوان شده که شکایت از سرمربیان تیم های پایه توسط دبیر کل این هیات اجرا شده است و مهدوی کیا، حاجی بیگی و رحیم پور با استناد به بعضی از بندهای آیین نامه انضباطی، به مدت یک ماه از فعالیت های فوتبال و فوتسال محروم شده اند!

دعوای باشگاه های پایه با هیات فوتبال استان تهران در حالی اجرا شده که فدراسیون فوتبال هنوز واکنش رسمی به آن نداشته و تعیین نیست چرا به این پرونده ورود نداشته است.

پیش از این هیات فوتبال استان تهران در پرونده محرومیت بازیکنان آکادمی کیا و همچنین محرومیت بازیکن پایه تیم پرسپولیس خبرساز شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1631

به "هیات فوتبال تهران همچنان خبرساز، 3 مربی با شکایت دبیر محروم شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات فوتبال تهران همچنان خبرساز، 3 مربی با شکایت دبیر محروم شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید