واکنش بهزاد فراهانی به یک تئاتر

به گزارش سفر به تایلند، بهزاد فراهانی گفت: فاندو و لیز مرا به یاد اجرای خاطره انگیز نمایش در انتظار گودو انداخت.

واکنش بهزاد فراهانی به یک تئاتر

به گزارش سفر به تایلند، نمایش فاندو و لیز به کارگردانی هوشمند هنرکار دوشنبه شب سی ام مهرماه به صورت رسمی افتتاح شد و بهزاد فراهانی کارگردان و بازیگر پس از انتها اجرا، این نمایش را یادآور اجرای خاطره انگیز در انتظار گودو در دهه 40 دانست.

در مراسم افتتاح نمایش فاندو و لیز نوشته فرناندو آرابال جمعی از هنرمندان در تماشاخانه مهرگان گرد هم آمده بودند که از جمله آنان می توان به بهزاد فراهانی، مریم معترف، داود فتحعلی بیگی،کاظم هژیرآزاد، منصور خلج، علی بی غم ، بیژن افشار، مهدی میامی، محمد بهرامی، محمدرضا غفاری و ... اشاره نمود.

بعد از اجرای نمایش بهزاد فراهانی در سخنانی درباره ویژگی های فاندو و لیز گفت: با تماشای این نمایش یاد اجرای خاطره انگیز در انتظار گودو داود رشیدی در دهه 40 افتادم، کسانی که هم سن و سال من هستند و در آن سال ها به تماشای در انتظار گودو نشستند، متوجه می شوند که هم آن اجرا بسیار زیبا بود و هم این اجرا.

او با اشاره به محتوای تازه ترین نمایش هنرکار اضافه کرد: وقتی یک ملت به بی پایگاهی می رسد و عملا موجب آزار و اذیت یکدیگر می شوند و گاه حتی با اینکه یکدیگر را دوست دارند، اما همچنان موجب آزار هم می شوند، زمینه اجرای اثری مثل فاندو و لیز به وجود می آید و البته فاندو و لیز به زیبایی این نکات را به مخاطب القا می نماید.

نمایش فاندو و لیز با بازی پرستو کرمی، میثم یوسفی، مهناز غمخوار، علی طاهری، سیاوش خادم حسینی، قصه پنج انسان است که در برهوت رهسپار شهر خیالی تار هستند.

هنرکار خود مسئولیت طراحی صحنه را برعهده دارد. سیما سامانی همچون نمایش قبلی کارگردان زندانی خیابان نواب، طراح لباس است.

این نمایش هر شب ساعت 19.15 در تماشاخانه مهرگان روی صحنه می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 69

به "واکنش بهزاد فراهانی به یک تئاتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بهزاد فراهانی به یک تئاتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید