پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟

به گزارش سفر به تایلند، کارشناس داوری فوتبال کشورمان به تشریح و آنالیز قضاوت حمید حاج ملک در ملاقات تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال پرداخت.

پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟

حسین عسگری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قضاوت حمید حاج ملک و یاری های او در ملاقات نفت مسجدسلیمان - استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نیمه نخست درگیری ها کمتر بود و نیمه دوم بیشتر شد. داور در دقیقه 39 باید به سود نفت پنالتی می گرفت، هر چند تصاویر تلویزیونی خوب نبود. در این صحنه، یاری داور باید به داور وسط یاری می کرد. متأسفانه برای انتخاب و چینش داوران ملاک منطقی وجود ندارد.

وی اضافه نمود: در دقیقه 3+45 شوت بازیکن استقلال از خط دروازه نفت رد شده بود، اما یاری داور گل را ندید. از مراکز استان ها تشکر می کنم که تصاویر را ضبط می نمایند، ولی کیفیت ضبط مسابقات پایین است. بیشتر مسابقات با یک دوربین و با فاصله گرفته می گردد. وقتی تصاویر خوب نباشد، نمی توان نظر قطعی داد. من هم مطمئن نیستم، ولی چیزی که دیدم این بود که توپ از خط رد شده بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان اینکه اخطارهای داده شده به وسیله داور درست بود، اعلام کرد: حاج ملک داور خوبی است و چندین سال است در لیگ قضاوت می نماید، ولی پس از مصدومیت دو سال پیش، ترس دویدن دارد. در دوهای سرعتی تعیین است که ترس دویدن دارد و من این موضوع را می فهمم. همین ترس باعث می گردد اتوماتیک وار تمرکز داور گرفته گردد.

عسگری در خاتمه گفت: در دقیقه 87 خطایی روی یامگا اتفاق نیفتاد، ولی باز هم باید تأکید کنم بازی به خوبی به تصویر کشیده نشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1952

به "پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی نفت مقابل استقلال گرفته نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید