پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان بازیکن استقلال را هوایی کرد

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، تمدید قرارداد علی کریمی با استقلال در حالی که به نظر می رسد بحث ترانسفر وی کاملاً منتفی باشد، تبدیل به رویایی در دسترس برای آبی ها شده است و درست در جایی که به نظر می رسید کریمی به نزدیک ترین نقطه برای تمدید با این تیم قرار داشته باشد، اتفاق تازه ای معادلات را بر هم زد.

پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان بازیکن استقلال را هوایی کرد

علی کریمی بعد از بازگشت به کشور به اصفهان رفت و در حالی که عوامل مختلفی از استقلال برای تمدید قرارداد با وی در تماس بودند، به یکباره او پیشنهاد بسیار نجومی و وسوسه انگیز از تیم سپاهان دریافت کرد که او را در بازگشت به تهران دچار تردید کرد.

کریمی به همین دلیل دیداری با محرم نوید کیا سرمربی تیم سپاهان داشت و پیشنهاد این تیم اصفهانی را به صورت رسمی دریافت کرد. وی بعد از آن با مدیران باشگاه استقلال نیز صحبت کرد و آنها را در جریان این پیشنهاد قرار داد.

ملی پوش خط میانی آبی ها که به نظر می رسد قلبا تمایل به ادامه کار در این تیم دارد، به جز مسائل اقتصادی که باعث دلخوری وی از عملکرد مدیریت فصل گذشته استقلال است، شرط دیگری هم برای انجام مذاکره رو در رو با استقلالی ها دارد.

او مذاکره مستقیم را منتفی دانسته و به آبی ها پیام داده که هرگونه مذاکره اولاً به وسیله مدیر برنامه هایش صورت می گیرد و دوماً از سوی استقلال بعضی ها برای نشستن پای میز مذاکره با مدیر برنامه های وی مورد تایید نیستند و کریمی حاضر نیست برای تمدید با بعضی از مدیران این مجموعه مذاکره داشته باشد.

تحولات روزهای پیش روی آبی ها در تصمیم گیری نهایی علی کریمی تاثیر گذار است و به نظر می رسد او به زودی تکلیف خودش را با عقد قرارداد با یکی از دو تیم استقلال و سپاهان تعیین نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1231

به "پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان بازیکن استقلال را هوایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد وسوسه انگیز سپاهان بازیکن استقلال را هوایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید