چرا خیال استقلال در بازار جابجایی راحت است؟

به گزارش سفر به تایلند، خبرنگاران: دوازده روز از خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال تهران می گذرد و این تیم در سکوت و البته سردرگمی فرورفته است. در گام نخست هنوز معلوم نیست که چه کسی قرار است سرمربی این تیم باشد و در مرحله بعدی شرایط آن ها در بازار جابجایی هنوز معین نیست.

چرا خیال استقلال در بازار جابجایی راحت است؟

به گزارش خبرنگاران، طرفداران استقلال دوباره وارد روز های برزخی شدند و از باشگاه هم جز کلی گوئی خبری نمی رسد. آن ها در مرحله اول دل شان می خواهد که مربی تیم شان را بشناسند و در مرحله بعدی از رقیب شان عقب نمانند.

اما آیا واقعا شرایط برای استقلالی ها در بازار جابجایی نگران نماینده است؟ این درست که پرسپولیس در حال ولخرجی است و ستاره های زیادی را به تیمش اضافه نموده، ولی نباید فراموش کنیم که آن ها در حال ترمیم نقاط ضعف شان هستند و این استقلال است که قهرمان فصل است. برای قهرمان فصل اولین و مهم ترین کار حفظ ترکیب تیم قهرمان است. آنچنان که از اخبار بازار جابجایی هم به گوش می رسد هیچ کدام از ستاره های استقلال قصد جدایی ندارند. چند بازیکن قراردادشان به خاتمه رسیده، ولی تا کنون حرف و سخنی در مورد جدایی یا نارضایتی نبوده و احتمالا آن ها هم به زودی با باشگاه تمدید می نمایند؛ بنابراین استقلال پیکره تیمش در فصل بعد را حفظ خواهد نمود.

موضوع بعدی در اختیار گرفتن ستاره های تازه است. چیزی که پرسپولیس با سه خرید گران قیمتش تا اینجای فصل استقلالی ها را نگران نموده است. ولی به نظر باز هم استقلالی ها چندان نباید نگران باشند. آن ها دو بازیکن سابق خود را برای بازگردان به باشگاه در نظر دارند که احتمالا کار سختی در این راستا نداشته باشند. محمد نادری و کاوه رضایی احتمالا به زودی به استقلال می پیوندند. از سوی دیگر امید ابراهیمی یا سعید عزت اللهی هم محتمل است در صورت جدایی مهدی پور به استقلال بپیوندند. دیگر خرید های استقلال قطعا خارجی خواهند بود که استقلال نشان داده در این راستا هم تبحر خاصی دارد. با این حساب نباید چندان نگران چراغ خاموش بودن استقلال در بازار جابجایی بود.

تنها باید منتظر باشیم که هیات مدیره به این بازی کشنده انتخاب سرمربی خاتمه دهد و هرچه زودتر سرمربی تیم را معرفی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 تیر 1401 بروزرسانی: 27 تیر 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2068

به "چرا خیال استقلال در بازار جابجایی راحت است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا خیال استقلال در بازار جابجایی راحت است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید