کیم جونگ اون یک وزیر دیگر را اعدام کرد

به گزارش سفر به تایلند، کیم جونگ اون یکی از وزرای خود را پس از آن اعدام کرد که وزارتخانه این وزیر اقدام به برقراری تماس ویدیویی به میزان کافی ننموده و کارمندانش از میزان کار شکایت نموده بودند.

کیم جونگ اون یک وزیر دیگر را اعدام کرد

به نوشته روزنامه میرور، حکم اعدام وزیر آموزش کره شمالی از سوی کیم جونگ اون، رهبری این کشور در پی تحقیقات درباره اینکه چرا وزارتخانه مذکور پیشرفت رضایت بخشی نداشته، صادر شده است.

روزنامه رسمی کره شمالی نوشت، گزارش مربوط به یافته های مرتبط با وزارت آموزش عالی کره شمالی نشان می دهد که این وزارتخانه به قدر کافی و به صورت مناسب قانون آموزش از راه دور را محقق ننموده است.

در گزارش این روزنامه همچنین آمده است، این تحقیق از سوی اداره سازمان و ارشاد به این دلیل صورت گرفته که این وزارتخانه از پیشرفت در زمینه آموزش از راه دور پیروز نبوده و سیاست های دولت را مورد انتقاد قرار داده است.

اتهامات وارده همچنین شامل موارد می شوند که در آن بعضی از اعضای وزارتخانه مذکور در نشست هایشان درباره کار شکایت داشته و بعضی دیگر هم فقدان منابع اختصاص یافته از سوی دولت را زیر سوال برده اند.

در پی اعدام وزیر آموزش عالی، کمیسیون جدید به ریاست ری گوک چول، رئیس دانشگاه کیم ایل سونگ در کره شمالی بار دیگر شروع به کار نموده است.

یکی از منابع تایید کرد، در میان اقدامات جدید، آنها قرار است تماس های ویدئویی را به صورت منظم انجام دهند.

سال گذشته میلادی نیز کیم جونگ اون یک ژنرال را به خورد ماهی های گوشتخوار داد و گفته می گردد پنج معاون هم پس از نشست کیم جونگ اون در سال 2019 با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری وقت آمریکا به دلیل عدم دستیابی به پیروزیت به جوخه آتش سپرده شدند.

اخیرا رهبر کره شمالی متهم به ایجاد یک مدرسه اتمی که تمرکزش بر ساخت و مسلح کردن موشک هاست، متهم شده است.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1550

به "کیم جونگ اون یک وزیر دیگر را اعدام کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون یک وزیر دیگر را اعدام کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید