آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور ، 8 جاده مسدود است

به گزارش سفر به تایلند، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه بارش برف و باران گزارش شده است، از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، تهران، مازندران، سمنان و گلستان خبر داد.

آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور ، 8 جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در جاده های هراز و فیروزکوه

وی اضافه کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

برف و باران در محور های هراز و فیروزکوه و کندوان

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور شرح داد: در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه بارش برف و باران گزارش شده است اما در آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، البرز، تهران، مازندران، سمنان و گلستان خبر داد.

آشوری یادآور شد: رانندگان برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

ترافیک جاده ها نسبت به روز قبل تغییر چندانی نکرد

مدیر مرکز مدیریت راه ها خاطرنشان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2260 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش نشان می دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 21.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه کرج-تهران کماکان پرترددترین جاده کشور

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور بود.

انسداد 8 جاده به دلیل کاهش ایمنی

آشوری یادآور شد: در حال حاضر محور خرم آباد - پلدختر، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد - نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و جاده شمشک-دیزین، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: همچنین محور گناوه - بوشهر در جهت رفت و برگشت مسدود است و تردد از جهت جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می شود.

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر محور فرعی گنج نامه - تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان - جوکار - تویسرکان و همدان - اسدآباد - تویسرکان انجام می شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1302

به "آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور ، 8 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور ، 8 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید