اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان قم

به گزارش سفر به تایلند، سجاد عمرانی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی این هفته را فرصت مناسبی برای تکریم کتاب و علاقه مندان به فرهنگ دانست و با اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی گفت: به مناسبت بیست و نهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان قم اجرا می شود.

اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان قم

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط ناشی از بیماری کرونا و ارائه خدمات غیرحضوری در مقاطعی، برخی از منابع امانی کتابخانه ها در زمان مقرر به کتابخانه عودت داده نشده و مشمول جریمه شده است. با هدف تکریم اعضای کتابخانه های عمومی و تشویق به بازگشت منابع کتابخانه های عمومی این طرح اجرا را در هفته کتاب کلید زده ایم و امیدوارم اعضا محترم کتابخانه های عمومی با استقبال از آن، همچنان به فعالیت فرهنگی خود ادامه دهند.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم شرح داد: در طرح بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی اعضایی که منابع امانی خود را از تاریخ 22 لغایت 30 آبان ماه به کتابخانه عودت دهند، مشمول تخفیف 100 درصدی جرائم دیرکردی(مربوط به دوران کرونا و قبل از آن) خواهند شد.

عمرانی یادآور شد: همچنین علاقه مندان می توانند در روزهای 24 تا 26 آبان ماه به صورت رایگان عضو کتابخانه های عمومی استان قم شوند و چراغ عرصه کتابخوانی را بیش از پیش روشن نگه دارند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1862

به "اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح بخشودگی جرائم دیرکرد و عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید