اختصاص 40 میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزش های رزمی در کشور

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، یوسف بهتری روز چهارشنبه در مجمع سالیانه انجمن ورزش های رزمی استان ایلام کرد: ورزش های رزمی دارای 123 رشته و 400 هزار ورزشکار سازمان یافته در دو بخش زنان و مردان است و در طول سال 500 رقابت قهرمانی کشور در این رشته ها برگزار می گردد.

اختصاص 40 میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزش های رزمی در کشور

وی اضافه کرد: استعدادهای رزمی بسیاری در شهرستان ها وجود دارد اما به دلیل کوچک بودن سطح دسترسی به مرکز قادر به شناسایی آنها نیستیم و آنطور که باید نمی توانیم از این استعدادها بهره مند شویم.

بهتری یادآور شد: تغییر نام فدراسیون به عنوان آرزوی چندین ساله، سازماندهی و یکپارچگی آیکیدو بعد از 15 سال، آغاز کار برای تشکیل تیم ملی کیک بوکسینگ با هدف سرانجام دادن به بلاتکلیفی چند ساله مخاطبان این دست رشته ها، همکاری با فدراسیون پزشکی ورزشی، راه اندازی سایت فدراسیون برای صدور کارت عضویت و بازگشت سبک های اواسپورت و رزم آوران به فدراسیون از جمله برنامه های مهم این فدراسیون است.

وی در مورد برگزاری مسابقات نیز اضافه کرد: با توجه به شرایط کرونا رقابت ها و اردوهای این ورزش در تهران به صورت متمرکز برگزار نمی گردد بلکه در استان های کم برخوردار انجام می شوند.

رئیس فدراسیون ورزش های رزمی با بیان اینکه شرایط فدراسیون از نظر مالی محدود است، گفت: هیئت ورزش های رزمی در ایلام آنطور که باید مورد حمایت فدراسیون قرار نگرفته است و با توجه به شرایط مالی کشور حمایت مالی باید به شکل دیگری صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1263

به "اختصاص 40 میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزش های رزمی در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 40 میلیارد ریال برای احداث مجموعه ورزش های رزمی در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید