اختلاف آشکار در هیئت مدیره؛ در استقلال چه خبر است؟

به گزارش سفر به تایلند، اظهارات اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال خبر از اختلاف بین آنها می دهد.

اختلاف آشکار در هیئت مدیره؛ در استقلال چه خبر است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به تایلند، باشگاه استقلال این روزها همه تمرکز خود را برای انتخاب سرمربی جدید گذاشته و در آستانه قرارداد با استراماچونی ایتالیایی است. در شرایطی که امیرحسین فتحی مدیرعامل و علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال برای مذاکرات نهایی با گزینه ایتالیایی در ترکیه به سر می برند، اما در ایران اظهارات عجیبی از اعضای هیئت مدیره استقلال می شنویم.

روز گذشته میرشاد ماجدی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با سفر به تایلند گفت که از روند انتخاب سرمربی جدید اطلاعی ندارد. کامران منزوی دیگر عضو هیئت مدیره نیز صحبت های مشابهی انجام داد و گفت که اطلاعی از امور اجرایی باشگاه نداشته و فتحی و خطیر کارها را پیش می برند. اسماعیل خلیل زاده عضو دیگر هیئت مدیره اما، از روز گذشته اظهارات عجیبی انجام داده و نشان می دهد که حداقل او از همه تصمیم گیری ها با خبر است.

خلیل زاده همچنین در واکنش به اظهارات ماجدی که از امور اجرایی باشگاه اظهار بی اطلاعی کرده، گفته که او و خطیر طبق مصوبه هیئت مدیره مأمور مذاکره با مربیان خارجی هستند. ماجدی نیز پاسخ داده و گفته که استراماچونی را قبول ندارد و در جریان نیست.

مشخص نیست چرا در باشگاه استقلال کارها با هماهنگی انجام نمی شود و یک حرف واحد از این مجموعه به گوش نمی رسد آن هم در شرایطی که هنوز فصل شروع نشده و استقلال باید علاوه بر انتخاب سرمربی، باید قرارداد چند بازیکنش را نیز تمدید کند. تناقض در اظهارات مدیران استقلال نشان از اختلاف بین آنها می دهد و این در شرایطی است که مدیران باشگاه به جای اینکه حواشی را از استقلال دور کرده و پس از سال ها آرامش را ترزیق کنند، خودشان در رسانه ها حواشی ایجاد می کنند. اختلاف نظر در مجموعه ها، وجود دارد اما نه در این حد که در باشگاه استقلال شاهد آن هستیم.

نمونه ای دیگر از اتفاقات عجیب در استقلال، بحث بستن تیم برای فصل آینده است. در روزهای اخیر صحبت هایی مبنی بر مذاکره با برخی گزینه ها از جمله محمدرضا حسینی، رضا اسدی و ... مطرح شد، اما فرهاد مجیدی گفت که این افراد در لیست او حضور ندارند. بیش از این گفته شده بود که مجیدی خودش تیم را بسته تا سرمربی فصل آینده به دلیل عدم شناخت روی بازیکنان ایرانی، مسئله ای پیدا نکند. امروز هم از لیست مجیدی در برخی رسانه ها رونمایی شد که با آنچه در روزهای گذشته مطرح شدند، تفاوت زیادی داشت. اکنون این سؤال بوجود می آید که اگر این افراد در لیست مجیدی نیستند، چه کسی با آنها مذاکره کرده است؟ آیا کسی به غیر از مربی و کمیته فنی می تواند در انتخاب بازیکنان فصل آینده نقش داشته باشد؟

هنوز لیگ نوزدهم شروع نشده استقلال درگیر حاشیه و اختلاف شده و باید دید چه اتفاقاتی در این تیم رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 207

به "اختلاف آشکار در هیئت مدیره؛ در استقلال چه خبر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف آشکار در هیئت مدیره؛ در استقلال چه خبر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید