اقدام عجیب یکی از تیمهای لیگ کشتی، پیشنهاد خانه نشینی به آزادکاران

به گزارش سفر به تایلند، طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی که همزمان با انتخاب رئیس جدید فدراسیون به کلی احیا و دگرگون شد، مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر روز 21 شهریور برگزار می شود. بر این اساس تیم های شرکت کننده تا انتها وقت اداری روز 27 شهریور برای ثبت قرارداد با کشتی گیران و مربیان خود فرصت دارند و هرچه به انتها این مهلت نزدیک می شویم تکاپوی یارگیری نیز بیشتر خواهد شد.

اقدام عجیب یکی از تیمهای لیگ کشتی، پیشنهاد خانه نشینی به آزادکاران

اما گفته می شود یکی از تیم های مدعی لیگ برتر کشتی آزاد علاوه بر دستچین کردن برخی ملی پوشان و کشتی گیران توانمند و باتجربه، در حال مدیریت کردن دیگر نفرات بیرون مانده از سهمیه جذب خود است. بطوریکه با تکمیل ظرفیت جذب ملی پوشان حالا در صدد آن است تا آزادکاران مورد نظر تیم های دیگر را هم از پیوستن به تیم رقیب منصرف کند.

شنیده می شود این تیم مدعی با افزایش نامتعارف دستمزدها و ارائه پیشنهادات وسوسه انگیز به برخی آزادکاران، به طور غیر مستقیم به آنها اعلام می کند حالا که امکان جذب شأن در این تیم مدعی وجود ندارد بهتر است مبلغی بالاتر از پیشنهاد تیم های دیگر را دریافت کنند و کلاً قید لیگ را بزنند!

در واقع این تیم مدعی حاضر است برای عدم ارتقای توان فنی رقبایش، هزینه های زیادی کند و با پیشنهادات نجومی از جذب کشتی گیران در تیم های رقیب جلوگیری کند.

حال با توجه به تاکید علیرضا دبیر رئیس فدراسیون بر اینکه پیکارهای لیگ، قلب کشتی ایران محسوب می شود انتظار باشگاه ها و اسپانسرهای مالی از فدراسیون کشتی این است که جلوی برخی شیطنت ها و اقدامات نامتعارف در فرایند یارگیری نیز گرفته شود، چرا که در سالهای نه چندان دور، همین اتفاقات باعث شد روند سازنده و مثبت لیگ به بیراهه برود و انبوهی از مسائل حاشیه ای گریبانگیر لیگ برتر شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 308

به "اقدام عجیب یکی از تیمهای لیگ کشتی، پیشنهاد خانه نشینی به آزادکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب یکی از تیمهای لیگ کشتی، پیشنهاد خانه نشینی به آزادکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید