انگلیس باید پاسخ دخالت هایش در امور داخلی ایران را بگیرد

به گزارش سفر به تایلند، نماینده کاشان در مجلس گفت: از وزیر خارجه می خواهم که با سفیر انگلیس به این دلیل که اقدام وی دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می گردد قاطعانه برخورد کند.

انگلیس باید پاسخ دخالت هایش در امور داخلی ایران را بگیرد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید. از شهرهای زیبایی همچون لندن و منچستر دیدن کنید، سوار چرخ فلک چشم لندن شوید و از تعطیلات حسابی لذت ببرید.

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس درباره حضور سفیر انگلیس در اغتشاشات تهران و دستگیری وی گفت: رفتار غیر دیپلماتیک و خصمانه سفرای انگلیس در کشورمان سابقه داشته و موضوع جدیدی محسوب نمی گردد، لذا باید با برخورد قاطع وزارت خارجه روبه رو می شد.

وی اضافه نمود: از جواد ظریف، وزیر خارجه می خواهم که با این دیپلمات لندنی به این دلیل که اقدام وی دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می گردد قاطعانه برخورد کند.

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: قطعاً کار سفیر یک کشور عکاسی و فیلمبرداری از اغتشاشات و تجمعات غیرقانونی نیست در حالی که وی در یک جمع معترض حضور پیدا نموده و رفتارهای تهییج کننده داشته است.

ساداتی نژاد گفت: وزارت خارجه باید هرچه سریع تر نسبت به اخراج این سفیر انگلیس از تهران اقدام کند ضمن اینکه لندن باید پاسخ دخالت هایش را سریع تر بگیرد.

وی اضافه نمود: با آنکه در مجلس هشتم قانون سطح کاهش روابط با انگلیس وجود دارد اما هم اکنون طرحی دو فوریتی توسط نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا است تا سطح روابط تهران با لندن کاهش یابد تا به همین لحاظ سفیر انگلیس زودتر اخراج گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 703

به "انگلیس باید پاسخ دخالت هایش در امور داخلی ایران را بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس باید پاسخ دخالت هایش در امور داخلی ایران را بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید