این خواننده رکورد آهنگ های غمگین را زد ، قطع شدن میکروفون در اجرای زنده و...

به گزارش سفر به تایلند، دومین روز از اجرای صحنه ای پاپ جشنواره سی وهشتم موسیقی فجر، با کنسرت مسعود صادقلو شروع شد. اجرایی که بسیاری از دوستداران این خواننده، انتظار دیگری از آن داشتند اما در عمل، با اتفاق دیگری روبرو شدند.

این خواننده رکورد آهنگ های غمگین را زد ، قطع شدن میکروفون در اجرای زنده و...

به گزارش خبرنگاران، نخستین موردی که در کنسرت صادقلو، احساس می شد، غمگین بودن بیش از مقدار خواننده بود. آهنگ ها حس نداشتند و این اجرا، با روحیه سرد و برخورد منقبض خواننده، موجبات تعجب بسیاری از افراد حاضر در سالن را فراهم آورد.

صادقلو، کنسرت خود را با آهنگ غمگین آغاز کرد، آهنگ های دوم و سوم هم به همین ترتیب، غمگین بودند و از همان ابتدا می شد صدای مخاطبان داخل سالن را شنید که با صدای بلند از خواننده می خواستند تا شادش کند.

کنسرت 55 دقیقه ای

خیلی عجیب بود که صادقلو بدون توجه به این درخواست ها، اگرچه در ادامه، چند کار شاد هم اجرا کرد اما تقریبا لبخند به لب نیاورد و با روحیه ای غمبار، فقط خواند. این رویکرد سبب شد تا وی 14 آهنگ را در کمتر از 55 دقیقه بخواند و رکورد کمترین مدت زمان کنسرت را به خود اختصاص دهد.

با این حال، اولین مشخصه کنسرت صادقلو، غمگین بودن شدید او در حین اجرا بود که هیچ حس خوشایندی را به مخاطب منتقل نکرد، به طوری که نتوانست شبی خاطره انگیز برای دوستدارانش بسازد.

بعلاوه بعضی رفتارهای خواننده در طول اجرا نیز با این گفته او در تناقض بود. مثلا وقتی بعضی هواداران، برای خواننده محبوبشان، فریادهای بلند می کشیدند، وی می گفت که من نگرانم برات یا وقتی آهنگ مسکن را می خواند، به مخاطبان گفت که انگار زورتون میاد یه بیا بیا بگین، ما داریم اینجا خودمونو ... او سپس اجرای این آهنگ را متوقف کرد و به گروهش گفت که این آهنگ را از ابتدا بزنیم تا ببینیم می گویند بیا بیا یا نه.

وقتی آهنگ هوس باز را خواند

همیشه عرف است که خوانندگان در انتهای کنسرت خود، از مخاطبان می پرسند که کدام آهنگ را دوباره بخوانند و یا به رای مخاطبان احترام می گذارند و آهنگی که مردم یک صدا آن را فریاد می زنند را دوباره می خوانند. اما در اجرای شب گذشته صادقلو، وی نه از مخاطبان چیزی پرسید و نه مردم، به گمان اینکه کنسرت به این زودی ها تمام نمی گردد، آهنگ درخواستی خود را اعلام نکردند که ناگهان صادقلو، بدون هیچ مقدمه ای، شب آهنگی را برای دومین باز خواند، خداحافظی کرد و رفت.

صادقلو در یک بخش از کنسرت خود، خیلی بی مقدمه گفت: من دوست دارم ایران از همه لحاظ سرآمد باشد. از نظر ثروت و سلامتی و هر چیز خوب. این صحبت ها، با استقبال خوب مخاطب روبرو شد.

اما این اجرا، فارغ از موارد عجیب خود، خالی از حاشیه هم نبود. در حین اجرای آهنگ دوم، میکروفن قطع شد. برق صحنه برای یکی، دو دقیقه قطع شد تا این نقص رفع گردد. بعلاوه در حین اجرای یکی از قطعات، ساز یکی از نوازنده ها به زمین افتاد که برای این اتفاق نیز وقفه ای کوتاه در اجرا به وجود آمد.

صادقلو در این اجرا، آخرین آهنگ منتشرشده خود یعنی تو یه نفر را که چند روز پیش به بازار عرضه شده بود، اجرا کرد که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود.

بعلاوه وی وقتی آهنگ هوس باز را خواند، رو به مخاطبان کرد و گفت که این، یک آهنگ قدیمیه و من از قدیم بودم. صادقلو در این اجرا، آهنگ های رفت، دیوونه بازی، آخر شب، تو یه نفر، شب آهنگی، خفگی، زده بارون، چتر، یار قدیمی، بی عاطفه، مسکن و هوس باز را اجرا کرد.

نکته کنسرت شب گذشته، آهنگ های خوبی بود که اجرا شد. آهنگ هایی که تماما جزو کارهای شاخص خواننده محسوب می شوند اما اینکه چرا صادقلو، با چنین روحیه ای به کنسرت آمد و چنین رفتاری را با مخاطبان خود پس از 7، 8 ماه دوری انجام داد، مواردی است که خیلی از حضار داخل سالن شاد خواهند شد که خواننده محبوبشان هر چه زودتر به آنها پاسخ دهد.

شب پرماجرای کُردها در تالار وحدت

تصاویر | سورپرایز رضا صادقی برای روز جهانی عشق | به حرمت ریش سفید من ... | یک بازیگر مطرح زن هم مهمان کنسرت شد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 بهمن 1401 بروزرسانی: 30 بهمن 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2185

به "این خواننده رکورد آهنگ های غمگین را زد ، قطع شدن میکروفون در اجرای زنده و..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این خواننده رکورد آهنگ های غمگین را زد ، قطع شدن میکروفون در اجرای زنده و..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید