بهره برداری از کیف پول جیرینگ در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، آیین رونمایی و افتتاح پذیرش کیف پول الکترونیک جیرینگ در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش عصر امروز با حضور مدیران ارشد شرکت های همراه اول، افق کوروش و جیرینگ جمعی از اهالی رسانه در شعبه باهنر این مجموعه فروشگاهی برگزار گردید.

بهره برداری از کیف پول جیرینگ در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

این بهره برداری با توجه به تأکیدی که بر استفاده از ابزارهای کانتکت لس (بدون تماس) دارد، امکانی را برای مشترکان همراه اول فراهم می آورد تا تنها با استفاده از سیمکارت خود بتوانند از انواع خدمات پرداخت اقتصادی استفاده نمایند که با توجه به حذف کارت بانکی از زنجیره پرداخت، یاریی در جهت کنترل و قطع زنجیره کرونا است.

امکان ارائه سرویس های هدفمندتر در آینده

حمید بهروزی، قائم مقام همراه اول در این مراسم که با حفظ تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار گردید، ضمن ابراز خرسندی از این همکاری و با بیان اینکه شرکت های متعددی در زیرمجموعه همراه اول داریم، اظهار کرد: پتانسیل و ظرفیت های موجود در این شرکت ها، زمینه سرویس دهی های متنوع و هدفمندتر از قبیل سرویس مکان محور در آینده و براساس افزایش سطح تعاملات را به ارمغان می آورد.

وی بیان کرد: امیدواریم در برنامه ای بلند مدت بتوانیم شاهد افزایش سطح همکاری ها در راستای خدمات دهی بیشتر به گروه گلرنگ باشیم.

سیاست جیرینگ و توسعه کیف پول

حسام حبیب اله، مدیر عامل جیرینگ نیز در ادامه این مراسم با تأکید بر اینکه امیدواریم با این قرارداد همکاری شاهد ایجاد حرکتی نو در فضای پرداخت خرد و صنعت پرداخت کشور باشیم، اظهار کرد: با توجه به اینکه یک دهه از عمر جیرینگ به عنوان بازوی تخصصی همراه اول در حوزه پرداخت الکترونیک می گذرد، امیدواریم در جهت پیش رو همچون سابقه خود که نخستین ارائه دهنده راه چاره پرداخت موبایلی بودیم، بتوانیم اتفاقات خوبی را در این صنعت رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه جیرینگ هم اکنون میزبان 40 میلیون مشترک همراه اول است، گفت: در فاز جدید فعالیت هایمان، اپلیکیشن جیرینگ را توسعه داده ایم که امیدواریم در جهت فرایند حرکتی جهان در زمینه کاهش سطح پرداخت های کارتی و نقدی و همچنین افزایش پرداخت های مبتنی بر کیف پول الکترونیکی، مورد استقبال مردم کشورمان قرار گیرد.

عضو هیات مدیره جیرینگ ضمن اشاره به کاهش 50 درصدی پرداخت های نقدی در بعضی کشورهای توسعه یافته امریکایی و اروپایی طی سال 2020، یادآور شد: این ترند، نوید عظیمی برای ماست که در صنعت پرداخت خرد فعالیت می کنیم.

حبیب اله اغلب صنایع عظیم و خدمات دهنده به مردم را راغب به استفاده از کیف پول و پرداخت های خرد به شکل الکترونیک دانست و توضیح داد: توسعه بستر پرداخت های موبایلی راه چارهی برای ایمن سازی جامعه فرضا در مواجهه با پدیده کرونا و حفظ چارچوب های ایمنی و سلامتی است که در نهایت کاهش هزینه ها و خسارات را به دنبال دارد.

وی سیاست جیرینگ را در راستای توسعه بستر کیف پول و پرداخت های خرد مبتنی بر موبایل بیان کرد و گفت: همکاری ما با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در گام نخست در شعب منتخب تهران و کیش شروع می گردد و امیدواریم ظرف کمتر از یک ماه، با آموزش هایی که صورت می گیرد بتوانیم این سرویس را در تمامی 2400 شعبه این فروشگاه در سراسر کشور داشته باشیم.

مدیر عامل جیرینگ این نوید را هم داد که سرویس اعتباری همراه اول نیز در دست توسعه است که اقدام عظیمی به حساب می آید و در آینده امکان خرید به وسیله اعتبار مشترکان را فراهم می نماید.

افق کوروش به دنبال جایگزین سازی شیوه های نوین پرداخت

در ادامه این مراسم نیز حسین صبوری، قائم مقام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با بیان اینکه ظرف یک سال اخیر میزان پرداخت نقدی در فروشگاه های ما از 30 به 8 درصد کاهش یافته است، اظهار کرد: بنابراین روش های پرداخت جدید با سرعتی بیش از تصور ما در حال جایگزین شدن و استفاده از این تغییر رویه ایجاد شده، هستند.

وی با بیان اینکه دنبال جایگزین سازی شیوه های نوین پرداخت با هدف ارتقای سطح زندگی مردم هستیم، ادامه داد: هم اکنون نیز بسیار خرسندیم که برای راه اندازی سرویس کیف پول الکترونیک، در خدمت پیشروترین های شرکت های فناوری و مخابراتی کشور هستیم.

بنابر این گزارش، مشتریان افق کوروش می توانند تنها با یک بار وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، خریدهای بعدی خود را به سهولت و بدون احتیاج به ورود CVV2 یا رمز پویا و تاریخ انقضاء انجام دهند.

همچنین این بستر فناورانه (کیف پول خرد) ظرفیتی در جهت مدیریت هوشمند خدمات رفاهی سازمان های عظیم همچون یاری به مشتریان فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش است که هم اکنون در اختیار بیش از 40 میلیون مشترک همراه اول جهت استفاده در خریدهای خرد واقع شده است.

شیوه استفاده از این کیف پول نیز به این شکل است که کاربران با نصب اپلیکیشن جیرینگ از سایت جیرینگ یا کافه بازار، می توانند با شارژ کیف پول خود و انتخاب شعب فروشگاه در اپلیکیشن به آدرس درج شده مراجعه و در زمان خرید، کد QR را از دستگاه کارتخوان اسکن نموده و اطلاعات مربوط به آن شعبه و مبلغ فاکتور را تأیید و پرداخت صورت پذیرد.

لازم به ذکر است در سرانجام این مراسم نیز قرارداد همکاری بین شرکت های جیرینگ و انیاک به نمایندگی از طرف افق کوروش منعقد شد و به شکل نمادین این سرویس در محل شعبه باهنر مورد بهره برداری و تست نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1609

به "بهره برداری از کیف پول جیرینگ در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از کیف پول جیرینگ در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید