تاثیر مستقیم کلاس بندی بر صدور ابلاغ و پرداخت حقوق فرهنگیان

به گزارش سفر به تایلند، تهران (پانا) - سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزات آموزش و پرورش گفت استقرار سامانه سیدا، فرایند ساماندهی منابع انسانی را منظم تر از گذشته خواهد نمود.

تاثیر مستقیم کلاس بندی بر صدور ابلاغ و پرداخت حقوق فرهنگیان

سعید عسگری طی نشست مجازی معاونان وزیر با مدیران کل آموزش و پرورش استان ها و رؤسای ادارات آموزش و پرورش منطقه ها سراسر کشور که در ساختمان شهیدرجایی برگزار گردید، به تشریح فعالیت های انجام شده درخصوص بازگشایی مدارس، آغاز سال نو تحصیلی و از سرگیری آموزش های حضوری پرداخت و اضافه کرد: در سال تحصیلی نو پیروز به فراوری سامانه نو سیدا شدیم؛ اگرچه این سامانه همزمان با آغاز سال تحصیلی نو و آغاز مدارس ایجاد شد ولی معتقدم که سیدا، سامانه ارزشمندی برای کنترل گزارش گیری و اصلاح فرایند کارهایی است که در موضوع ساماندهی نیروی انسانی، کلاس بندی و پرداخت حقوق خواهد بود و نظم بیشتری را به امور آموزش و پرورش خواهد داد.

وی اضافه کرد: کوشش کنیم سامانه سیدا با قوّت کار خود را آغاز کند. این سامانه یاری خواهد نمود به هر نوع اطلاعاتی که احتیاج داشته باشیم به روز و در سریع ترین زمان دست پیدا کنیم و گزارش دهی کاملی برای مراجع بالادستی داشته باشیم.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزات آموزش و پرورش ادامه داد: مهم ترین موضوع در ایجاد سامانه یکپارچه، موضوع کلاس بندی بود که با قوّت پیش رفت و قبل از رونمایی از نسخه نو شاد به خوبی انجام گرفت چرا که موضوع کلاس بندی تأثیر مستقیمی بر صدور ابلاغ و پرداخت حقوق همکاران داشت لذا از مدیران کل و رؤسای منطقه ها تقاضا می کنم در یکی دو روز آینده که باید فهرست حقوق را به خزانه ارسال کنیم؛ کلاس بندی به صورت کامل انجام پذیرد.

عسگری توضیح داد: در طی سه هفته اول مهر بسیاری از مسائل سامانه سیدا حل شده است و اگر هم همکاران با مسئله ای روبرو شدند موضوع را به گروه فناوری و طرح و برنامه انعکاس دهند تا در چند روز آینده مرتفع گردد مطمئناً تا آذرماه نتایج خوبی از سامانه دریافت خواهیم کرد.

وی گفت: پرداخت حقوق مهرماه اولویت اول معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع است. لذا مدیران منطقه ها دقت داشته باشند که حقوق هیچ همکار شاغلی قطع نشده باشد و هیچ ابلاغی در سطح منطقه باقی نماند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آبان 1400 بروزرسانی: 13 آبان 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1818

به "تاثیر مستقیم کلاس بندی بر صدور ابلاغ و پرداخت حقوق فرهنگیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر مستقیم کلاس بندی بر صدور ابلاغ و پرداخت حقوق فرهنگیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید