جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران برگزار می گردد

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، به منظور اشتغال زایی و مهارت افزایی دانشجویان و دانش آموختگان و برقراری ارتباط میان صنعت پزشکی و مهندسی و نیز یاری به ورود ابزارهای هوش مصنوعی به صنعت سلامت، مسابقه ای تحت عنوان جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران (IAAA) برای دانشجویان ، دانش آموختگان و علاقه مندان برگزار می گردد.

جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران برگزار می گردد

این مسابقه از سوی بنیاد ملی نخبگان با همکاری جمعی از مراکز و نهادها مرتبط با توسعه فن آوری و اشتغال زایی دانش بنیان از جمله دانشگاه شهید بهشتی ، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، شبکه فن بازار ملی ایران و نیز نمایشگاه اینوتکس و نیز با همراهی شماری از مراکز بخش خصوصی برگزار می گردد.

آموزش و توانمندسازی نیروهای مستعد برتر ، پشتیبانی و حمایت از دستآوردها تا دستیابی به محصول ، برقراری ارتباط میان صنعت پزشکی و مهندسی و نیز شتابدهی و ورود تکنولوژی های نوظهور در صنعت سلامت و جذب و استخدام نفرات برگزیده در صنایع مرتبط از دیگر اهداف برپایی مسایقه جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران است.

در سرانجام این رویداد علمی و تخصصی افراد مختلف به صورت تیمی و فردی با یکدیگر در حوزه هوش مصنوعی در پزشکی به رقابت می پردازنند و در نهایت به افراد و تیم های برتر در مجموع چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال جایزه اعطا خواهد شد.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی از پژوهشگران، مراکز و شرکت های دانش بنیان و فعال در حوزه علوم شناختی که در این رویداد برگزیده شوند ، حمایت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آذر 1401 بروزرسانی: 8 آذر 1401 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 2143

به "جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید