خبرنگاران نمایشگاه مجازی خوشنویسیامام رئوف در هرمزگان برگزار می شود

به گزارش سفر به تایلند، بندرعباس- خبرنگاران- نمایشگاه مجازی استانی خوشنویسی امام رئوف به مناسبت دهه کرامت و با موضوع امام رضا(ع) در هرمزگان برگزار می شود.

خبرنگاران نمایشگاه مجازی خوشنویسیامام رئوف در هرمزگان برگزار می شود

رییس حوزه هنری هرمزگان گفت: فراخوان نمایشگاه مجازی خوشنویسیامام رئوف در بخش های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ، ثلث در سایت حوزه هنری این استان اعلام شده است و علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند.

انوشیروان پیش دار عصرجمعه در گفت وگو با سفر به تایلند افزود:اشاعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی، گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری مذهبی مرتبط با مبانی شیعه و استمرار تلاش های تحول آفرین و تبادل تجربیات و ره آوردهای هنر الهام بخش قدسی خوشنویسی هدف گذاری اصلی این دوره از نمایشگاه خوشنویسی امام رئوف است.

وی در خصوص ویژگی آثار هنرمندان نیز بیان داشت: قطع اثر، پاسپارتو و تذهیب اثر اختیاری بوده و هر هنرمند مجاز به ارسال حداکثر 2 اثر در هر بخش است.

رییس حوزه هنری هرمزگان افزود: پس از اعلام نظر داوران برای برگزاری نمایشگاه مجازی اصل اثر از هنرمند دریافت می شود و واحد تجسمی حوزه هنری مجاز است از آثار ارسالی به صورت مختلف پوستر، عکس و غیره استفاده کند.

پیش دار مالکیت آثار تقدیر شده را متعلق به حوزه هنری هرمزگان اعلام کرد و افزود: علاقه مندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند تصویر اثر خود را تا دوم و اصـل اثر را نیز تا پنجم تیرماه امسال به واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان ارسال کنند.

وی گفت: هنرمندان در مرحله نخست تصاویرآثارشان را با بهترین کیفیت با مشخصات کامل، به واتساپ شماره های 09175451920- 09171587900 ارسال کنند.

این نمایشگاه در قالب مسابقه و با تلاش واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری این استان با همکاری انجمن خوشنویسان استان برگزار می شود.

دهه کرامت (اول ذی القعده) امسال روز سه شنبه سوم تیرماه همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر با شعار آغاز می شود و تا 13 تیر برابر با 11 ذی القعده ولادت امام رضا(ع) ادامه دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1012

به "خبرنگاران نمایشگاه مجازی خوشنویسیامام رئوف در هرمزگان برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایشگاه مجازی خوشنویسیامام رئوف در هرمزگان برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید