خبرنگاران کنترل ها در مبادی خروجی آذربایجان غربی تشدید می گردد

به گزارش سفر به تایلند، ارومیه- خبرنگاران- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی و رییس کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: طبق مصوبه ستاد ملی خروجی های استان به شدت کنترل می گردد و کنترل ورودی شهرها در داخل استان نیز مورد توجه قرار گرفته است.

خبرنگاران کنترل ها در مبادی خروجی آذربایجان غربی تشدید می گردد

علی مصطفوی روز شنبه در دوازدهمین جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی مقرر شده است تا مراکز تجمع همچون پاساژها و مراکز خرید تعطیل گردد، اضافه کرد: فرمانداران استان نسبت به اجرای این مصوبه اقدام لازم را به عمل آورده اند.

وی ادادمه داد: مجمع امور صنفی نیز باید بنرهایی نصب کند تا معلوم گردد این اقدام در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا انجام می گردد.

وی با اشاره به فعالیت کارگروه تدفین جان باختگان کرونا نیز اعلام کرد: سیاست واحدی برای همه شهرستان ها با مسوولیت سپاه و دانشگاه علوم پزشکی باید اعمال گردد.

رییس کمیته اجتماعی و امنیتی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا همچنین تاکید نمود که طبق مصوبه های قبلی 50 درصد از داروخانه های استان در ایام تعطیلات باید خدمات ارائه دهد.

وی درباره اخبار کذبی که بعضی از فعالان در فضای مجازی منتشر می نمایند، اعلام کرد: برخورد با این افراد در دستور کار جلسات قبلی بوده و به نظر می رسد برخوردی با آنان صورت نگرفته و ضروری است مسوولان ذیربط این مورد را پیگیری نمایند.

وی همچنین نظارت بیشتر بر فعالیت بدون وقفه و جلوگیری از تعطیلی مراکز درمانی، آزمایشگاهی و غیره را مورد تاکید قرار داد.

بر اساس آخرین آمار از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان 395 نفر به این بیماری مبتلا شده اند و از این تعداد 27 نفر تا به امروز فوت نموده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 841

به "خبرنگاران کنترل ها در مبادی خروجی آذربایجان غربی تشدید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کنترل ها در مبادی خروجی آذربایجان غربی تشدید می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید