خدمات ارتودنسی را از متخصصان دریافت کنید

به گزارش سفر به تایلند، خبرنگاران/فارس خدمات تخصصی دندانپزشکی در سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه افراد قرار گرفته است؛ این خدمات با توجه به تاثیر دندان سالم و زیبا بر سلامت و زیبایی افراد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باید برای دریافت آن به متخصص مرتبط مراجعه کرد.

خدمات ارتودنسی را از متخصصان دریافت کنید

یکی از مهمترین خدمات دندانپزشکی، ارتودنسی است و دکتر سعید قریشی که متخصص ارتودنسی و دارای دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی از کانادا است، ضرورت مراجعه به متخصصان برای دریافت این نوع از خدمات را مورد تاکید قرار داد.

دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی، دارای دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی از کشور کانادا، علاوه بر تخصص در زمینه ارتودنسی برای بزرگسالان، به ارتودنسی بچه ها نیز کاملا مسلط است و تاکید دارد که شهروندان می توانند با خیالی آسوده ارتودنسی نامرئی خود را به این دندانپزشک متخصص ارتودنسی بسپارید.

برای برآورد هزینه ارتودنسی، نیاز به مراجعه شما به مطب دکتر ارتودنسی وجود دارد. از سویی با توجه به نوع ارتودنسی مدنظر شما، حداقل هزینه ارتودنسی مشخص خواهد شد. به عنوان مثال، هزینه ارتودنسی برای ارتودنسی نامرئی، بسیار متفاوت از حداقل هزینه ارتودنسی ثابت برای بچه ها یا ارتودنسی دیمون است.

دکتر قریشی در سال 1382 پیروز به کسب بورد تخصصی ارتودنسی کشور و همچنین لوح تقدیر از وزیر بهداشت شدند. پس از آن، برای افزایش مهارت و دانش خود در زمینه ارتودنسی (ارتودنسی بزرگسالان و ارتودنسی بچه ها)، به کانادا رفتند و به ادامه تحصیل در دانشگاه آلبرتا در بخش ارتودنسی پرداختند. پس از طی دوره تحصیلی خود در زمینه ارتودنسی، پیروز به کسب دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی ارتودنسی کانادا (FRCDC) شدند.

ایشان دارای پروانه و اجازه کار در کانادا به عنوان دکتر ارتودنسی هستند. همچنین ایشان در تهران دارای سه مطب در فلکه دوم تهران پارس، میدان فرهنگ در سعادت اباد و در بزرگراه نواب، تقاطع آذربایجان هستند. در صورتی که در شهر قم ساکن هستید، مطب دکتر سعید قریشی در بلوار امین، بلوار جمهوری، میدان سپاه واقع شده است.

دندانپزشک متخصص ارتودنسی:

برای کسب مدرک تخصص ارتودنسی، ابتدا نیاز است که متخصص مورد نظر، به کسب دانش و مهارت در زمینه دندانپزشکی مشغول شود؛ به همین دلیل متخصصینی که در زمینه ارتودنسی بزرگسالان و ارتودنسی بچه ها فعالیت می کنند، ابتدا دانش و مهارت لازم برای دندانپزشکی را کسب کرده اند و در قدم بعد می توانند دندانپزشک متخصص ارتودنسی بشوند.

بهترین دکتر ارتودنسی در قم:

دکتر سعید قریشی، یکی از برترین متخصص ارتودنسی در قم است. در صورت تمایل، می توانید با شما مطب دکتر سعید قریشی، بهترین دکتر ارتودنسی در قم، تماس حاصل فرمایید.

هزینه ارتودنسی:

همان طور که بیان نمودیم، متناسب با نوع ارتودنسی مدنظر خود هزینه ارتودنسی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال با توجه به شرایط اقتصادی کنون، ارتودنسی نامرئی با الاینرهای شفاف که در کشوری همچون کانادا ساخته می شود، در حدود 5 هزار دلار قیمت خواهد داشت که برای بسیاری از افراد، به صرفه نیست.

هزینه ارتودنسی دندان در سال 98:

بسیاری از مواد تشکیل دهنده و لازم برای ارتودنسی، از کشورهای دیگر تهیه می شود و به همین دلیل از کاهش ارزش ریال، قیمت ارتودنسی دندان در سال 98، مستقیما اثر می پذیرد. هزینه ارتودنسی دندان در سال 98 به نسبت سال 97، دارای رشد 3 تا 4 برابری در بیشتر موارد بوده است.

هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین:

به هنگام محاسبه هزینه ارتودنسی، به صورت معمول هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین با یکدیگر محاسبه می شود. قیمت ارتودنسی فک بالا، به صورت معمول بین 2/1 تا 3/2 هزینه ارتودنسی فک بالا و پایین با یکدیگر است.

ارتودنسی بچه ها:

ارتودنسی بچه ها یکی از مواردی است که نیاز به تخصص جداگانه نسبت به ارتودنسی سایر سنین دارد. با توجه به فعالیت های بچه ها در این سنین و همچنین تمایل نداشتن شان به مراجعه به مطب پزشک، ایجاد محیطی جذاب برای بچه ها و همچنین تعامل سازنده دندانپزشک متخصص ارتودنسی با کودک، عامل بسیار مهمی در جهت همکاری کودک برای بررسی و در صورت نیاز، ارتودنسی دندان هایش است.

هزینه ارتودنسی بچه ها (قیمت ارتودنسی بچه ها):

همچون هزینه ارتودنسی که بیان نمودیم، متناسب با نیاز کودک شما، هزینه ارتودنسی بچه ها متغیر خواهد بود. در برخی مواقع تنها نیاز به ارتودنسی پیشگیری است که هزینه به مراتب کمتری نسبت به ارتودنسی بچه ها دارد. در مواقعی نیز، نیاز به هدگیر یا ... می شود که نیاز به همکاری کودک در طول درمان دارد که البته بر قیمت نهایی اثر خواهد داشت.

مراحل ارتودنسی بچه ها:

پس از انجام معاینه های مورد نیاز از دهان کودک، عکس برداری OPG باید صورت بگیرد. پس از آن، دکتر ارتودنسی، قالبی از دهان کودک تهیه می کند و برای آن، ارتودنسی مدنظر را تهیه می کند.

سخن پایانی:

دکتر سعید قریشی، دکتر ارتودنسی همراه شما است تا علاوه بر ارائه پیشنهادات متفاوت برای هزینه ارتودنسی، ارتودنسی بچه ها شما را نیز انجام دهد.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 845

به "خدمات ارتودنسی را از متخصصان دریافت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات ارتودنسی را از متخصصان دریافت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید