سلامتی و پزشکی

گوشت گرم می تواند ناقل 400 نوع بیماری مشترک بین انسان و دام باشد

قائم مقام مدیرعامل کشتارگاه سنندج گفت: در سال گذشته بالغ بر 95تن ضایعات ضبطی جدای از امحا و احشام و سایر اعضای بدن دام داشته ایم که اگر این مهم در خارج کشتارگاه انجام می شد همه ضایعات در بین مردم پخش می شد.

6 بهمن 1397

13 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر در استان قزوین پرداخت شد

به گزارش خبرنگاران، جلسه کارگروه اشتعال روز دوشنبه به ریاست منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در سالن استانداری قزوین برگزار گردید.

30 دی 1397

استفاده از ایمپلنت های نوین برای سالمندان فاقد دندان

به گزارش خبرنگاران، امین معتمدی، با بیان اینکه جمعیت ایران به سمت سالمندی پیش می رود، گفت: جمعیت افراد بی دندان در حال افزایش است، در همین راستا افراد برای بهبود کیفیت زندگی، روابط اجتماعی و شغلی خواستار دندان هایی سالم، زیبا و محکم هستند.

30 دی 1397

همه تیرهای خود را در هفته های اول شلیک کنیم، چیزی نمی ماند

اگر بخواهیم سختگیرانه عمل کنیم، باید جرایم نقدی را بالا ببریم، از محرومیت تماشاگران استفاده کنیم و استادیوم میزبان متخلف را تغییر دهیم. این تنبیهات در فوتبال دنیا و فیفا پیش بینی گردیده است.

29 دی 1397

اهمیت مهارت آموزی در کنار تحصیل دانش توسط دانشجویان

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی بهادر در جمع دانشجویان جدید دانشگاه اضافه نمود: زمانی می توان کشوری سالم و موفق داشت که جوانانی سالم و دانا داشته باشد، نبود دانایی باعث توقف پیشرفت در یک کشور می گردد، پس جوانان باید علم آموزی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

18 دی 1397

سعیده علی: درد داشتم اما دست از بازی نکشیدم

سعیده علی، بازیکن ملی پوش تیم بسکتبال بانوان گفت: در خلال مسابقات قهرمانی آسیا مصدوم شدم اما با وجود دردی که داشتم بازی کردم و نمی خواستم کم بیاورم.

11 دی 1397

280 قاضی در گلستان فعالیت می نمایند

به گزارش خبرنگاران، علی رنجبر عصر شنبه در مراسم تجلیل از قضات نمونه استان گلستان، اظهار کرد: نظارت بر عملکرد قضات یکی از نیازهای ضروری دستگاه قضائی است که بر پایه اصول علمی بنا گردیده است و هدفش کشف نقاط ضعف و قوت قضات است.

19 آذر 1397