فولاد خوزستان از دو پنجره جابجایی محروم شد

به گزارش سفر به تایلند، در رای صادره از سوی کمیته تعیین شرایط اشاره ای به فرجام خواهی باشگاه فولاد نشده است اما به نظر می رسد این حق برای باشگاه فولاد محفوظ است که به رای صادره معترض شود.

فولاد خوزستان از دو پنجره جابجایی محروم شد

کمیته تعیین شرایط تیم فولاد را از دو پنجره جابجاییی محروم کرد.

به گزارش سفر به تایلند، این تصمیم در پی ماجرای عقد قرارداد با محمد بلبلی اتخاذ شد. بازیکنی که اکنون عضو تیم استقلال است.

در خبر سایت فدراسیون فوتبال این چنین آمده است: در پرونده شکایت باشگاه سپیدرود رشت از باشگاه فولاد خوزستان ، این باشگاه (فولاد خوزستان) به محرومیت از ثبت قرارداد با هر بازیکن جدید (داخلی و خارجی) به مدت دو دوره زمانی کامل و متوالی جابجایی محکوم می شود. هم چنین کمیته شرایط در مورد الزام محمد بلبلی به پرداخت غرامت با توجه به عدم مطالبه آن از سوی خواهان روبرو به تکلیفی نمی باشد.

پیش تر آرای این چنینی از سوی فیفا در مورد تیم های ایرانی صادر می شد ودر آخرین رای صادره از سوی فیفا تیم ماشین سازی از پنجره جابجاییی محروم شد. محمد بلبلی در ابتدای فصل با جدایی از سپیدرود با فولاد قرارداد بست و درادامه بازیکن استقلال شد. این بازیکن به همین بهانه از سوی کمیته تعیین شرایط با محرومیت 6 ماهه روبرو شد که این محرومیت به 4 ماه تقلیل یافت و اکنون دوران محرومیت او به پایان رسیده است و در حال حاضر مسئله ای برای همراهی تیم استقلال در بازی های لیگ برتر ندارد.

اینکه چرا این بازیکن در عقد قرارداد با استقلال محرومیتی را متوجه این باشگاه نکرده است به این خاطر است که محد بلبلی به هنگام عقد قرارداد با استقلال فسخ خود را به این باشگاه ارایه کرد و البته به خاطر شکایت باشگاه سپیدرود از محمد بلبلی به خاطر عدم وفاداری به تعهداتی که نسبت به این باشگاه داشت همان طور که اشاره شد 6 ماه محروم شد که این محرومیت به 4 ماه تقلیل پیدا کرد.

در رای صادره از سوی کمیته تعیین شرایط اشاره ای به فرجام خواهی باشگاه فولاد نشده است اما به نظر می رسد این حق برای باشگاه فولاد محفوظ است که به رای صادره معترض شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 750

به "فولاد خوزستان از دو پنجره جابجایی محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولاد خوزستان از دو پنجره جابجایی محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید