مهاجم جدید و جانشین شیخ دیاباته در استقلال تعیین شد

به گزارش سفر به تایلند، هر روز که می گذرد نقدها از عملکرد شیخ دیاباته در استقلال افزایش می یابد و حالا به نظر می رسد وضع طوری شده که مهاجم مالیایی معدود حامیانش را هم از دست داده است. در فوتبال عملکرد آدم ها همه چیز را مشخص می کند و قرار نیست، چون یک بازیکن زمانی کیفیت خوبی داشته، تا ابد مصون از انتقاد باشد.

مهاجم جدید و جانشین شیخ دیاباته در استقلال تعیین شد

شیخ پارسال خوب بود و از همه طرف، حتی از جانب پرسپولیسی ها مورد ستایش قرار می گرفت، اما این فصل شرایط برای او بسیار بد پیش رفته است. دیاباته تقریبا نیمی از مسابقات فصل را از دست داده و ارزندگی او در قیاس با هزینه ای که روی دست باشگاه می گذارد کاهش یافته است؛ بنابراین با این فرم، احتمال زیادی برای تمدید قرارداد با مهاجم 33 ساله وجود ندارد. اگر قرار باشد شیخ در تابستان اردوگاه آبی را ترک کند، به نظر می رسد جانشین او کاملا در دسترس است. امین قاسمی نژاد مهم ترین بازیکن حاضر در لیست خرید زمستانی فرهاد مجیدی بود که البته باشگاه نتوانست او را جذب کند.

همین مسئله هم حالا به یکی از بهانه های شکاف در کادر مدیریتی آبی ها تبدیل شده است. قاسمی نژاد بعد از اتفاقات نیم فصل به وضوح برای حضور در استقلال ابراز آمادگی کرد و گویا قراردادش با پدیده طوری است که در سرانجام فصل خودش می تواند تصمیم گیرنده باشد؛ بنابراین به نظر می رسد نخستین تغییر استقلال لیگ بیست ویکم حضور امین به جای شیخ باشد؛ مگر اینکه دیاباته در مدت کوتاه باقی مانده نشان بدهد شایسته تمدید اعتماد هست.

منبع: همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1638

به "مهاجم جدید و جانشین شیخ دیاباته در استقلال تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم جدید و جانشین شیخ دیاباته در استقلال تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید