نخستین مدال کاراته ایران در بازی های آسیایی، عباسعلی مدال برنز گرفت

به گزارش سفر به تایلند، کاراته کا وزن 68+ کیلوگرم ایران با پیروزی در مبارزه رده بندی به مدال برنز بازی های آسیایی دست یافت.

نخستین مدال کاراته ایران در بازی های آسیایی، عباسعلی مدال برنز گرفت

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های کاراته بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، کاراته کا سنگین وزن تیم ملی بانوان ایران با پیروزی در ملاقات رده بندی، با کسب مدال برنز به کار خود در این رقابت ها خاتمه داد. عباسعلی تا 11 ثانیه خاتمهی بازی فینال از رقیب ژاپنی خود جلو بود که نتوانست این رجحان را حفظ کند و نتیجه را واگذار کرد.

کاراته کای 68+ کیلوگرم ایران در مبارزه رده بندی انگوین تهی هونگ از ویتنام را پیش رو داشت که با حساب 3 بر صفر حریفش را شکست داده و به مدال برنز بازی های آسیایی دست یافت.

حمیده عباسعلی در مرحله نیمه نهایی یکوزا آیومی از ژاپن را پیش رو داشت که با حساب 2 بر 1 نتیجه را واگذار کرد و از رسیدن به فینال بازماند. او در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف آخمدووا آی بیبی از ازبکستان رفت که توانست با حساب 7 بر صفر به پیروزی رسیده و راهی مرحله بعد گردد.

در این وزن یکوزا آیومی با رجحان مقابل گائو منگ منگۀ کاراته کا کشور چین، به مدال طلای بازی های آسیایی رسید.

عباسعلی در دوره قبل بازیهای آسیایی در اینچئون به مدال طلا رسیده بود. ا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 609

به "نخستین مدال کاراته ایران در بازی های آسیایی، عباسعلی مدال برنز گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مدال کاراته ایران در بازی های آسیایی، عباسعلی مدال برنز گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید