واکسیناسیون بیش از 70 درصدی نوبت دوم ویژه دانش آموزان و کادر آموزشی

به گزارش سفر به تایلند، خبرنگاران/گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از پوشش بیش از 70 درصدی دانش آموزان و افراد مرتبط با فضاهای آموزشی در نوبت دوم اطلاع داد و گفت: دانش آموزان در نوبت اول صد درصد تحت پوشش هستند.

واکسیناسیون بیش از 70 درصدی نوبت دوم ویژه دانش آموزان و کادر آموزشی

دکتر فردین مهرابیان در گفت وگو با خبرنگاران، از بستری شدن 51 بیمار نو مبتلا به کرونا در استان گیلان طی امروز اطلاع داد و اظهار کرد: در حال حاضر 251 بیمار بستری داریم که حال 62 نفر وخیم است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه اول از امروز در گیلان، اضافه نمود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان واکسیناسیون همگانی را با جدیت دنبال می نماید و از نظر پوشش هر دو دوز در صدر واقع شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از واکسیناسیون صد درصدی دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان در نوبت نخست اطلاع داد و توضیح داد: کلیه افراد مرتبط با فضاهای آموزشی اعم از معلمان و دانش آموزان و اولیای مدرسه و رانندگان سرویس و... واکسینه شدند.

مهرابیان از پوشش بیش از 70 درصدی دانش آموزان و افراد مرتبط با فضاهای آموزشی در نوبت دوم اطلاع داد و عنوان نمود: بازدید و نظارت بر فعالیت مدارس براساس چک فهرست های ویژه ستاد کرونا ادامه دارد و تهویه مناسب، رعایت فاصله فیزیکی، جلوگیری از عرضه مواد غذایی، چیدمان مناسب نیمکت ها، رعایت زمان برگزاری کلاس و استفاده از مواد گندزدا و بهداشت سرویس بهداشتی و آبخوری ها در دستور کار واقع شده است.

وی با اشاره به راه اندازی گشت های مشترک دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پروش در مدارس، یادآور شد: در جهت حفظ و ارتقای سلامت دانش آموزان به مدارس دارای مشکل اخطار می دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 بهمن 1400 بروزرسانی: 22 بهمن 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1927

به "واکسیناسیون بیش از 70 درصدی نوبت دوم ویژه دانش آموزان و کادر آموزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون بیش از 70 درصدی نوبت دوم ویژه دانش آموزان و کادر آموزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید