وزیر راه و شهرسازی از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد

به گزارش سفر به تایلند، تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی در دومین روز از سفر خود به استان فارس از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد.

وزیر راه و شهرسازی از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در دومین روز حضور خود به استان فارس در جریان سفر رئیس جمهور به این استان، از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد. در این بازدید وزیر راه و شهرسازی با آنالیز مسائل و چالش های موجود در این محور با تاکید بر برطرف این موارد، اظهار کرد: در جریان اولین سفر رییس جمهور به استان فارس، یکی از موضوعاتی که به آن پرداخته می گردد، کمربندی شیراز است که امیدواریم با تصمیماتی که اتخاذ خواهد شد، شاهد به حداقل رسیدن مسائل این بخش باشیم.

بر اساس این گزارش، کمربندی شیراز به طول 45 کیلومتر از محور شیراز - اصفهان آغاز و با گذر از شمال و جنوب غرب شهر شیراز تا خروجی شهر به سمت استان های هرمزگان و کرمان ادامه دارد . با توجه به توسعه شهر شیراز، محور کمربندی با شهرک های مسکونی احاطه شده و دسترسی های فراوان و غیر قابل کنترل در حاشیه کمربندی شکل گرفته است .

لازم به ذکر است عدم وجود محدودیت هایی از قبیل سرعت کاه - دوربین کنترل سرعت و تقاطع های چراغ دار کنترل شده و مهمتر از همه عدم وجود بزرگراه پیوسته در امتداد شرق به غرب شیراز در محدوده شهر باعث شده مردم شریف شهر شیراز و روستا ها و شهرهای اطراف برای دسترسی از شرق به غرب و برعکس تمایل داشته باشند از کمربندی استفاده و باعث افزایش چگالی و تردد شوند .

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1819

به "وزیر راه و شهرسازی از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه و شهرسازی از کمربندی جنوب و غرب شیراز بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید