کسب رتبه اول چالش 45 ثانیه ای ژیمناستیک توسط کیخا

به گزارش سفر به تایلند، برگزیدگان مسابقه ملی قهرمانان ژیمناستیک چالش 45 ثانیه ای کمیته بین المللی المپیک گرامیداشت روز المپیک در ایران، تعیین شدند.

کسب رتبه اول چالش 45 ثانیه ای ژیمناستیک توسط کیخا

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، کمیته ملی المپیک به منظور گرامیداشت روز المپیک، در فراخوانی، ورزشکاران را به چالشی 45 ثانیه ای دعوت کرد که در این چالش شرکت کنندگان می بایست سه حرکت شنا، لانج پرشی و برپی را در مدت 15 ثانیه متوالی بر اساس دستورالعمل انجام می دادند.

نفرات شرکت کننده در این چالش، پس از ضبط اجرای حرکات، تصاویر را به نشانی الکترونیک کمیته ملی المپیک در شبکه های اجتماعی ارسال کردند.

در این چالش 741 ورزشکار شامل 147 زن و 594 مرد از استان های قم، تهران، سمنان، فارس، کرمانشاه، البرز، کهکیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، لرستان، خراسان شمالی، اصفهان، مرکزی، کردستان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، زنجان، مازندران، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، بوشهر و چهارمحال و بختیاری شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، پس از بررسی آثار و داوری فیلم ها توسط کارشناسان فنی کمیته ملی المپیک نفرات برگزیده از میان شرکت کنندگان در چالش روز المپیک به شرح زیر مشخص شد:

در رده سنی بزرگسالان مردان

1- سعید رضا کیخواه

2- محمد جوادی

3- سینا نجفی

دررده سنی جوانان و نوجوانان پسران

1- حسین یوسفیان

2-مهدی عرب زاده

3- امین توکلی نسب

در رده سنی جوانان و نوجوانان دختران

1- الهه یخکشی

2- فائزه روناسی

3- عاطفه احمدی

همچنین در بخشی ویژه از لیاقت علی سرداری مهر آبادی متولد سال 1329 که از پیشکسوتان شرکت کننده در چالش بود و حرکات را به طور صحیح انجام داد نیز تجلیل خواهد شد.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1152

به "کسب رتبه اول چالش 45 ثانیه ای ژیمناستیک توسط کیخا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب رتبه اول چالش 45 ثانیه ای ژیمناستیک توسط کیخا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید