اولین سایت منتشر کننده پاسخنامه و سوالات امتحان نهایی 1400

به گزارش سفر به تایلند، مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش، در راستای اجرای فعالیت برنامه ریزی - طراحی سئوالات و برگزاری امتحانات نهایی و غیرنهایی، نکات قابل توجه و سه برگ برنامه پاسخنامه امتحانات نهایی 1400 خردادماه سال تحصیلی 1400-1399 پایه دوازدهم دوره دوم آموزش متوسطه روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد شاخه نظری و رشته هنر دوره پیش دانشگاهی شاخه فنی و حرفه ای، را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، ابلاغ کرد.

اولین سایت منتشر کننده پاسخنامه و سوالات امتحان نهایی 1400

جهت دریافت مشاوره خدمات هزینه طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

بر اساس این شیوه نامه؛ امتحانات حضوری در مناطق زرد، نارنجی و قرمز با صدور مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و در تمام مناطق با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی که متعاقباً ارسال می گردد و نظارت مراقبان بهداشت انجام خواهد شد؛ ستاد امتحانات استان/شهرستان/نواحی و مناطق، طبق شیوه نامه تشکیل و نسبت به معین حوزه های اجرا، تصحیح و عوامل اجرایی حداکثر تا 18 اردیبهشت 1400 اقدام و مراتب در سامانه فاینال درج شوند.

در ادامه این شیوه نامه آمده است؛ مسئولیت درج صحیح اطلاعات حوزه ها و عوامل اجرایی به ویژه شماره همراه آن ها، برعهده مدیر کل آموزش و پرورش استان است.

گزارش معین حوزه های اجرا و تصحیح، از سامانه فاینال دریافت و پس از تأیید رؤسای سنجش، حراست و مدیران کل استان ها، باید به وسیله اتوماسیون اداری به مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی ارسال گردد.

سایت دانلود سوالات و پاسخنامه امتحان نهایی 1400

سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم براساس برنامه درسی و بارم بندی شرایط قرمز در شرایط همه­ گیری بیماری کرونا، طراحی می شوند، همچنینجهت مشاهده برنامه درسی دوره دوم متوسطه در شرایط قرمز، برنامه امتحانات و دانلود سوالات و پاسخنامه امتحانات نهایی 1400 به رسانه تفریحی سنتر به نشانی tafrihicenter.ir قابل مشاهده است.

منبع: اتاق
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1590

به "اولین سایت منتشر کننده پاسخنامه و سوالات امتحان نهایی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین سایت منتشر کننده پاسخنامه و سوالات امتحان نهایی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید