خبرنگاران علی نژاد: باید از قهرمانان تیراندازی حمایت شود

به گزارش سفر به تایلند، تهران - خبرنگاران - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: تیراندازان عملکرد بسیار خوبی داشتند و با همدلی و حمایت بیشتر، کسب مدال المپیک دور از دسترس نیست.

خبرنگاران علی نژاد: باید از قهرمانان تیراندازی حمایت شود

مهدی علی نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تیراندازی که امروز (چهارشنبه) در آکادمی ملی المپیک برگزار گشت، افزود: تیراندازی یکی از فدراسیون های مهم و المپیکی کشور است که در المپیک گذشته به مدال نزدیک شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، ادامه داد: فدراسیون تیراندازی با کمک هیات های استانی تلاش زیادی داشت و کسب 6 سهمیه المپیک حکایت از عملکردی پیروز دارد.

وی ادامه داد: البته اگر مسابقات به دلیل کرونا متوقف نمی شد این امیدواری وجود داشت که تعداد سهمیه های تیراندازی در المپیک از این هم بیشتر شود.

علی نژاد اصافه کرد: تیراندازی جزو رشته های پویا است و تیراندازان با حمایت فدراسیون در اولین فرصت بعد از کرونا تمرینات تیم ملی را شروع کردند و متوقف نشد. قهرمانان ارزنده ای در تیراندازی داریم که باید از آنها حمایت شود. امروز پرداخت حقوق 6 ماه دوم ورزشکاران المپیکی توسط کمیته ملی المپیک انجام شد و حمایت های وزارت ورزش هم ادامه دارد.

معاون وزیر ورزش گفت: فرصت زیادی تا المپیک نمانده و هرچند دنیا درگیر کرونا است اما توانمندی افراد در روزهای سخت توانشان را نشان می دهد. با توانی که در تیراندازانمان سراغ داریم مدال المپیک برای تیراندازی دور از دسترس نیست.

وی خاطر نشان کرد: تیراندازی ورزش وابسته به تجهیزات است که دشورای های مضاعف نسبت به بسکمک از ورزش ها دارد. قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت ویژه از این رشته خواهند داشت تا با یک همدلی بیشتر به هدف نزدیک تر شویم.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1159

به "خبرنگاران علی نژاد: باید از قهرمانان تیراندازی حمایت شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران علی نژاد: باید از قهرمانان تیراندازی حمایت شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید