شنای 12 ساعته آقای وزیر پس از سقوط بالگرد

به گزارش سفر به تایلند، وزیر امور خارجه ماداگاسکار پس از سقوط هلیکوپتر، 12 ساعت شنا کرد تا به ساحل برسد و خودش را نجات دهد.

شنای 12 ساعته آقای وزیر پس از سقوط بالگرد

به گزارش خبرنگاران، پلیس ماداگاسکار می گوید وزیر این کشور که پس از سقوط هلیکوپتر در روز سه شنبه به دریا افتاده بود، نزدیک به 12 ساعت شنا کرد تا خودش را به خشکی برساند.

این فرمانده ارشد ماداگاسکاری که پس از 30 سال خدمت در ژاندارمری، به عنوان وزیر ژاندارمری به کابینه دولت پیوسته، برای سرکشی به حادثه غرق شدن یک قایق مسافری در ماموریت بود. بازمانده دیگر حادثه نیز یک افسر نظامی بود.

دو نفر دیگر که در هلیکوپتر حضور داشتند، ژاندارم و خلبان بودند. این دو نفر همچنان مفقود هستند و گمان می رود که آن ها نتوانسته اند از حادثه سقوط هلیکوپتر جان سالم به در ببرند.

مدیر سازمان دریایی ماداگاسکار گفت وزیر و افسری که جان سالم به در بردند به طور جداگانه به وسیله ساکنان محلی در ساحل ماهامبو پیدا شدند.

سرژ گله که به وسیله مردم محلی نجات یافته بود، در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد، گفت: به لطف خدا و روستاییان هنوز نمرده ام. او گفت که زمان مرگ من هنوز فرا نرسیده است.

این فرمانده 57 ساله گفت که از این حادثه هیچ صدمه ای ندیده و فقط سرما خورده است. وی اضافه نمود: ظرف 24 ساعت آینده می توانم به سر کار برگردم.

هلیکوپتر حامل وزیر به سمت آنتسراکا، شهر کوچکی در سواحل این کشور در حرکت بود. صبح روز دوشنبه در این مکان یک کشتی با 130 سرنشین غرق شد که 45 نفر از آن ها نجات پیدا کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1940

به "شنای 12 ساعته آقای وزیر پس از سقوط بالگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنای 12 ساعته آقای وزیر پس از سقوط بالگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید