استادیوم آزادی؛ 7 سال، 7 مدیر و هت تریک کریمی، ملاک انتصاب ها چیست؟

به گزارش سفر به تایلند، استادیوم آزادی بار دیگر دچار تغییرات مدیریتی شد تا بی ثباتی در این مجموعه بیشتر از گذشته به چشم بیاید. - اخبار ورزشی -

استادیوم آزادی؛ 7 سال، 7 مدیر و هت تریک کریمی، ملاک انتصاب ها چیست؟

به گزارش خبرنگار ورزشی سفر به تایلند ، حسن کریمی روز 10 دی ماه 96 با حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی منصوب شد. وی در کمتر از یک سالی که از دوره مدیریتش می گذرد، برای سومین بار دست به ایجاد تغییرات در مدیریت مجموعه ورزشی آزادی زد و این بار علی اکبر شعبانلو را به عنوان سرپرست این مجموعه انتخاب و معرفی کرد.

همانطور که گفته شد، شعبانلو سومین مدیر مجموعه ورزشی آزادی در یک سال اخیر است که حکم خود را از کریمی دریافت می نماید. نخستین مدیری که در یک سال اخیر به عنوان مدیر آزادی معرفی گردید، ناصر محمودی فر بود که در روز 18 بهمن 96 جایگزین سید حسن طباطبایی شد. در همان روزها نقدها زیادی نسبت به انتصاب محمودی فر صورت گرفت، چرا که او فرماندار دماوند بود و آشنایی چندانی با مدیریتی در حوزه ورزش نداشت.

عمر مدیریت محمودی فر البته کوتاه بود؛ چرا که او در روز 23 تیر 97 کنار گذاشته و فرهاد نیکوخصال به عنوان سرپرست آزادی منصوب شد. به نظر می رسید با توجه به آشنایی نیکوخصال با مدیریت اماکن ورزشی، او بتواند اهداف مدنظر مسئولان را محقق کند، اما او هم خیلی روی جایگاه مدیریت دوام نیاورد و پس از 4.5 ماه جای خود را به علی اکبر شعبانلو داد.

نکته جالب توجه اینکه نیکوخصال که همزمان مدیریت مجموعه های سوارکاری کشور بر عهده داشت، بین 29 فروردین 94 تا 10 خرداد 95 مدیر مجموعه ورزشی آزادی بود و کاملاً با اوضاع آشنا بود.

سوال مهمی که مسئولان شرکت توسعه باید به آن پاسخ بدهند، این است که ملاک این تغییرات چیست؟ چرا عمر هیچ مدیری برای حضور در مجموعه ورزشی آزادی به 6 ماه هم نمی رسد؟ مدیر جدیدی که معرفی می گردد، چه ملاک هایی برای منصوب شدن دارد و چرا با وجود انتصاب، نمی تواند عمر طولانی روی جایگاه مدیریت داشته باشد؟

تغییرات در حوزه مدیریت مجموعه آزادی البته فقط یک سال سال اخیر ختم نمی گردد، بلکه در چند سال گذشته این شرایط وجود داشته است. نگاهی به مدیران مجموعه ورزشی آزادی از سال 90 و مدت مدیریت آنها به خوبی گواه این ادعا است. در واقع از سال 90 استادیوم آزادی 7 مدیر به خودش دیده، یعنی به صورت میانگین هر سال یک مدیر، اگر چه تغییرات در دو سال اخیر سرعت بیشتری گرفته است.

توفیق کابلی، زمان انتصاب: 6 اسفند 90 محمد جمشیدی، زمان انتصاب: 28 بهمن 93 فرهاد نیکوخصال، زمان انتصاب: 29 فروردین 94 سید حسن طباطبایی، زمان انتصاب: 10 خرداد 95 ناصر محمودی فر، زمان انتصاب: 18 بهمن 96 فرهاد نیکوخصال، زمان انتصاب: 23 تیر 97 علی اکبر شعبانلو، زمان انتصاب: 7 آذر 97 شیخ سلمان: حضور 100 هزار تماشاگر در استادیوم آزادی علاقه غیرقابل انکار به فوتبال در آسیا را نشان داد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 92

به "استادیوم آزادی؛ 7 سال، 7 مدیر و هت تریک کریمی، ملاک انتصاب ها چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استادیوم آزادی؛ 7 سال، 7 مدیر و هت تریک کریمی، ملاک انتصاب ها چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید