گونکالوس مثل تیام است یا گرو؟

به گزارش سفر به تایلند، نام گونکالوس را از این پس در استقلال بارها خواهیم شنید. مهاجم گینه ای تازه واردی که معین نیست مانند تیام دل ها را می رباید یا مثل گرو دل ها را می آزارد. منتظر حضور او در ترکیب استقلال می مانیم.

گونکالوس مثل تیام است یا گرو؟

خاتمه دغدغه های جذب مهاجم خارجی

بازیکن گینه ای که مد نظراستقلال قرارداشت خاتمه به تهران رسید تا بعد ازانجام آزمون های پزشکی قرارداد خود را با باشگاه استقلال منعقد کند. اسماعیل گونکالوس 27 ساله است و درپست مهاجم راس بازی می نماید. این بازیکن 184سانتی متری فصل قبل را در باشگاه پاختاکور در لیگ ازبکستان گذرانده بود وشرایط مطلوبی درلیگ ازبکستان داشت و به نظرمی رسد ازلحاظ فنی شرایطی بهترازالحاجی گرو داشته باشد. البته اینکه گونکالوس بتواند خاطره تلخ بازی های ضعیف گرو دراستقلال را از یاد ها ببرد، مسئله ای نیست که امروزبتوان درباره آن نظرداد و باید صبرکرد وعملکرداین بازیکن را درنیم فصل دوم دید. درباره این بازیکن امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال توضیحاتی داده است: این بازیکن پس از حضور در ایفمارک و تست های پزشکی و تایید توسط این مرجع به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد. همان طور که قبلا هم اعلام نموده و به طرفداران قول داده بودم این بازیکن ملی پوش که سابقه عضویت در تیم ملی جوانان پرتغال و تیم ملی بزرگسالان گینه را در کارنامه خود دارد و همچنین در لیگ های معتبر و بزرگ اروپا نظیر لوشامپیونه فرانسه، لیگ برتر پرتغال، اسکاتلند، یونان، قبرس و ... بازی نموده و فقط در 2 سال اخیر حدود 35 گل به ثمر رسانده است به خط حمله اضافه و وارد خانواده استقلال خواهد شد. سرپرست باشگاه استقلال اظهار امیدواری کرد این بازیکن پس از موفقیت در تست های پزشکی بتواند در کنار دیگر بازیکنان بزرگ و با تکنیک استقلال به توفیق هرچه بیشتر استقلال یاری نماید. جالب است که سرپرست باشگاه استقلال درباره این بازیکن مدعی شده اقدام برای جذبش یک ماه طول کشیده است! فتحی ادامه داد: مذاکرات با وی حدود یک ماه به طول انجامید و با نظر و درخواست سرمربی و به دور از هرگونه حاشیه و جنجال به مجموعه استقلال اضافه می گردد و امیدوارم برای استقلال منشا اثر باشد. -

درباره گونکالوس شنیده می گردد که ابتدا یک سال و نیم با استقلال قرارداد منعقد خواهد نمود اما چنانچه شرایط فنی مناسبی داشته باشد، قراردادش به مدت یک سال دیگرتمدید خواهد شد. این مهاجم گینه ای درشرایطی به استقلال ملحق شده که اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال هیچ نظری درباره حضوراو نداده اند. ظاهرا این بارنیزسرمربی استقلال راسا با بازیکن جدید وارد مذاکره شده و دراین راستا حاضربه همکاری با دیگراعضای باشگاه به خصوص اعضای کمیته فنی که قراربود کیفیت فنی بازیکنان مد نظررا ارزیابی نمایند، نشده است. به هرحال حضورگونکالوس تا حدودی خیال شفروطرفداران میلیونی باشگاه استقلال را که عمیقا نگرانند، برای نیم فصل دوم راحت نموده است اما اینکه گونکالوس به مانند مامه تیام دراستقلال بدرخشد معین نیست وازحالا نمی توان درباره حضورمفید این بازیکن دراستقلال تخمین درستی زد.

یک بازیکن دیگردرتیرراس استقلال

وینفردشفر و پسرش نام یک بازیکن دیگررا هم به باشگاه استقلال داده اند وتا پس ازتایید ازسوی امیرحسین فتحی، به جمع آبی پوشان ملحق گردد. بازیکنی که مدنظراستقلالی ها است درپست هافبک بازی می نماید وقراراست به مجموعه بازیکنانی که درخط میانی بازی می نمایند اضافه شوند. بعد ازمنتفی شدن حضورجبارف دراستقلال، جذب بازیکنی هم طراز با جبارف دردستورکاراستقلالی ها قرارگرفته است.

10-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 12 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 133

به "گونکالوس مثل تیام است یا گرو؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گونکالوس مثل تیام است یا گرو؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید