باید آرامش بر بورس حاکم شود

به گزارش سفر به تایلند، به گزارش خبرنگاران، سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به وضع شاخص بازار بورس در روزهای اخیر گفت: ادامه نوسانات بورس در زندگی مردم تاثیر می گذارد، لذا باید تدبیری اندیشید تا آرامش بر این بازار حاکم شود و مردم و سرمایه گذاران خُرد دچار نگرانی نشوند.

باید آرامش بر بورس حاکم شود

رئیس جمهور از سخنگوی اقتصادی دولت خواست در این زمینه با مردم و سهامداران سخن بگوید تا منطق بازار بورس و چشم اندازآینده بهتر تببین شود.

رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکل کم آبی در منطقه ها مختلف کشور گفت: تامین آب از منابع مختلف و صرفه جویی همه جانبه در بخش های صنعتی و کشاورزی برای مقابله با بحران کم آبی ضرورت دارد و حتما باید دنبال شود.

رئیس جمهور افزود: دولت به لحاظ تامین بودجه لازم برای استخراج آب از منابع ژرف از این موضوع حمایت می کند چرا که تامین آب برای مردم جزو اولویت های تخصیص بودجه است.

رئیسی ضمن تاکید به تمامی وزرا برای برگزاری نشست با نخبگان در هر یک از حوزه های تخصصی گفت: بهره گیری از دیدگاه های نخبگان به ویژه علما و مراجع عظام تقلید ضروری است چرا که ایشان خیرخواه مردم، مسئولان و کشور هستند و رهنمودهای مراجع عظام تقلید همواره چراغ راه مردم و مسئولان است.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار مربوط به بازار سرمایه را در صفحه بورس خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: thailandnet65.ir شناسه مطلب: 1856

به "باید آرامش بر بورس حاکم شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید آرامش بر بورس حاکم شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید