همایشها و نمایشگاه ها

انتقاد اوباما از دولت آمریکا: به روی خود نمی آورند که مسئول هستند

رئیس جمهور سابق آمریکا: بیماری، نابرابری های اساسی و فشار اضافی بر جوامع سیاه پوستان را برجسته کرد.

22 تیر 1399

هشدار وزیر خارجه انگلیس درباره موج دوم کرونا

با افزایش قربانیان کرونا در انگلیس به مرز 30 هزار نفر، وزیر خارجه این کشور هشدار داد که بازگشایی زودهنگام تمامی مدارس می تواند موج دوم کرونا در بریتانیا را مرگبارتر کند.

13 تیر 1399

بودجه نمایشگاه کتاب صرف خرید حمایتی از ناشران شود

پروین صدقیان، رئیس هیأت مدیره انجمن صنفی زنان ناشر در گفت وگو با خبرنگاران ، اعلام کرد: بخش زیادی از ناشران اکنون با بحران های مالی جدی روبه رو هستند و نگران برگشت خوردن چک هایی هستند که دست چاپخانه داران و کاغذفروشان دارند.

29 خرداد 1399

جامعه جهانی باید در مقابل ویروس کرونا عکس العمل حقوقی و قانونی نشان دهد

یک حقوقدان گفت:جامعه بشری نباید در برابر ویروس کرونا که محتمل است در آینده تکرار گردد، ساکت باشد و باید حقوقدانان و متخصصین حقوق بین الملل از منظر حقوق بین الملل عمومی این مساله را در حدود جنایات علیه بشریت و جنایت علیه تمامیت جسمانی انسان ها و جنایت...

17 خرداد 1399

خبرنگاران درباره پابلو پیکاسو

تهران- خبرنگاران- پابلو پیکاسو به عنوان نقاش، مجسمه ساز، طراح صحنه و متخصص چاپ دستی و از عظیم ترین و تأثیرگذارترین هنرمندان سده بیستم به حساب می آید که از پایه گذاران مکتب کوبیسم بود؛ هنرمندی که در تمام دوران زندگی خود دست از جستجوگری و تجربه برنداشت...

8 خرداد 1399

خبرنگاران کرونا، تهدیدی علیه جامعه و نظم اروپا

لندن-خبرنگاران- دولت های اروپایی که قاره سبزشان طبق اعلام رسمی سازمان دنیای بهداشت، به کانون کرونا تبدیل شده، با هدف کاهش آمار ابتلا به این بیماری مسری که تا به امروز بیش از 140 هزار نفر در سراسر دنیا به آن مبتلا و جان هزاران نفر را گرفته، بیشتر برنامه...

12 اردیبهشت 1399

برگزیده عکس های خبری 24 دی 93

خبرنگاران: عکس های خبری امروز را از تظاهرات در مکزیک شروع می کنیم. سپس تصاویری از تشییع جنازه قربانیان فرانسوی، مراسم معرفی بهترین بازیکن دنیا و دریاچه ای زیبا در تورنتو خواهیم دید.

4 اردیبهشت 1399

ادامه کشمکش کانادا و آمریکا بر سر تجهیزات پزشکی و درمانی

نخست وزیر کانادا بر این باور است که این کشور کوشش ها برای متقاعد کردن ایالات متحده برای عدم ممنوعیت صادرات تجهیزات پزشکی و درمانی به کانادا را افزایش خواهد داد.

25 فروردین 1399

حقایقی جالب درباره کشور کانادا

کانادا کشوری با 10 استان و قلمرو سه گانه است و دارای شهر هایی بی نظیر و دیدنی و طبیعت های بکر هستند.

24 فروردین 1399

رونمایی از لگوی نهایی کرمانشاه 2020 و تیزر سریال نون خ 2

خبرنگاران/کرمانشاه در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، از لگوی نهایی رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 و تیزر سریال نون. خ با حضور وزیر میراث فرهنگی و استاندار کرمانشاه رونمایی شد.

8 فروردین 1399

اصفهان ثبت جهانی اش را جشن می گیرد

معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تا یک ماه دیگر جشن ثبت شهر اصفهان به عنوان شهر صنایع دستی دنیا برگزار می گردد. این عنوان باید به خوبی برای اصفهان استفاده گردد و به عنوان یک پیرامتن در دستور کار قرار گیرد تا برند درست کنیم.

28 اسفند 1398

جوسازی های اخیر درباره سلامت شیر شک برانگیز بود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه جوسازی اخیر درباره سلامت شیر کشور مشکوک بود، گفت: در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است، این القائات روانی به عنوان مکمل جنگ اقتصادی استفاده می شود.

25 اسفند 1398

کارنمای کتاب های جدید کانون پرورش فکری بچه ها به زبان انگلیسی منتشر شد

خبرنگاران: کارنمای (کاتالوگ) کتاب های جدید کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، هم زمان با برگزاری شصت و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت 2014 به زبان انگلیسی منتشر شد.

24 اسفند 1398

پایه اقتصاد ایران باید نیروی انسانی گردد

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: اگر پایه اقتصاد ایران نیروی انسانی گردد در آینده ای نزدیک شاهد تحول اساسی در تغییر ساختارهای نفتی خواهیم بود.

22 اسفند 1398

معادی سیمرغ قریبیان را به خانه برد؟ ، تکذیب یک شایعه سینمایی

شایعه نه چندان پررنگ عوض شدن برنده بهترین بازیگر مرد جشنواره سی و هشتم فیلم فجر با یک جمله سه واژه ای از سوی دبیر جشنواره تکذیب شد.

12 اسفند 1398

شمارش معکوس تا شروع رویداد جهانی گردشگری در ایران

کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری یک ماه دیگر به میزبانیِ ایران از 400 راهنمای داخلی و خارجی در حالی برگزار می گردد که به زعم مقامات و فعالان گردشگری کشورمان، این رویداد چالشی مهم برای این صنعت تلقی می گردد، چراکه کیفیت خدمات در ایران را به بوته نقد و...

11 اسفند 1398

صدور بیش از 1700 کارت شناسایی صنایع دستی در کرمانشاه

سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از صدور بیش از 1700 فقره کارت شناسایی صنایع دستی در این استان اطلاع داد.

8 اسفند 1398

تکاپوی گرم و شاد نمایشگاه گردشگری در سرمای تهران

خبرنگاران/کرمان علی رغم سرمای هوای تهران، فعالان گردشگری و صنایع دستی استان های کشور با نمایش آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری منطقه خود، گرما و رونق خاصی به سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی داده اند.

28 بهمن 1398

هوک: ایران از محدوده مجاز غنی سازی اورانیوم تخطی کرد ، صبر اروپا هم به سرانجام رسید

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در کنفرانس خبری گفت که تهران از محدوده مجاز غنی سازی اورانیوم تخطی نموده است.

23 بهمن 1398

سخنگوی وزارت خارجه در راه ابریشم آبی، عکس

سخنگوی وزارت امور خارجه که همراه محمدجواد ظریف به عمان سفر نموده است، عصر دوشنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس راه ابریشم آبی در مسقط شرکت کرد.

22 بهمن 1398
تعداد: (56)