طراحی گرافیکی و چاپ

خبرنگاران درباره پابلو پیکاسو

تهران- خبرنگاران- پابلو پیکاسو به عنوان نقاش، مجسمه ساز، طراح صحنه و متخصص چاپ دستی و از عظیم ترین و تأثیرگذارترین هنرمندان سده بیستم به حساب می آید که از پایه گذاران مکتب کوبیسم بود؛ هنرمندی که در تمام دوران زندگی خود دست از جستجوگری و تجربه برنداشت...

8 خرداد 1399

سیستم نظام آموزش عالی کشور کمی گراست ، بیشتر اساتید دانشگاهی به دنبال چاپ مقاله هستند

سرپرست دانشگاه استاد فرشچیان گفت: سیستم آموزش عالی کشور کمی گراست؛ زیرا دانشگاه بیش از این که به مسئله محوری بپردازد، مطالعه می نماید برای مطالعه و توجهی به مسائل محوری جامعه ندارد.

3 خرداد 1399

آشنایی با باغ امیر سمنان

عمارت باغ امیر سمنان، یکی از بناهای زیبا و دیدنی شهر سمنان است که قدمت آن به اواخر حکومت قاجاریه برمی شود.

30 اردیبهشت 1399

مقاله ای رومن رولان در خصوص تولستوی: جان آزاد

در شخصیت استثنایی تولستوی، نه تنها یک انسان، بلکه یک هنرمند عظیم، یک مسیحی عظیم، با غرایز، عشق و شورهای خروشان نیز به چشم می خورد. اما هرچه از عمر می گذرد و هر چه قلمروش گسترده تر می گردد، آنچه را بر آن حاکم است واضح تر می توان تشخیص داد: و آن عقل آزاد است....

27 اردیبهشت 1399

چاپ ایران چک قانونی است، 120 میلیارد تومان اسکناس نو در راه بازار

خبرنگاران : مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی با اعلام اینکه ادامه چاپ ایران چک قانونی است، از ورود 120 میلیارد تومان اسکناس نو به بازار اطلاع داد و گفت: اسکناس های 10 هزار تومانی تقلبی حرفه ای نداریم.

26 اسفند 1398

کارنمای کتاب های جدید کانون پرورش فکری بچه ها به زبان انگلیسی منتشر شد

خبرنگاران: کارنمای (کاتالوگ) کتاب های جدید کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، هم زمان با برگزاری شصت و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت 2014 به زبان انگلیسی منتشر شد.

24 اسفند 1398

انتقال موزه چاپ از کتابخانه مجلس به کتابخانه ملی، مخالفت با نظر رئیس جدید

خبرنگاران : در حالیکه کارمندان کتابخانه مجلس شهریور گذشته جشن یکسالگی موزه چاپ را برگزار کردند، رئیس جدید کتابخانه در یک اقدام تعجب برانگیز دستور انتقال این موزه به ساختمان قبلی کتابخانه ملی را صادر کرد.

17 اسفند 1398

دراویش عهد قاجار

برخی از آن ها نیمه برهنه و با سر بی کلاه در ویرانه ها می گردند؛ گروهی دیگر هستند که در پوشاک جاه و جلال می بینند، آن ها خود را اهل آزاد می نامند.

25 بهمن 1398

سه سال جنگی که یک کشور را به تاریکی فرو برد

خبرنگاران: محققان دانشگاه ووهان در چین با یک نگاه متفاوت به جنگ در سوریه به تلاش برای درک بهتر ویرانی ها در این کشور پرداختند.

9 بهمن 1398

اعتراض به سبک هندی (

در حال حاضر نشانه های کمی از تسلیم شدن تظاهرکنندگان این سایت خیابانی وجود دارد.

3 بهمن 1398

عجیب ترین طراحی زندان در تاریخ

در مطلب زیر می خواهیم شما را با عجیب ترین طراحی های زندان در جهان آشنا کنیم.

16 دی 1398

خرید میز ناهار خوری جدید و شیک در یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی مبلمان

میز ناهار خوری یکی از مهمترین اجزای مبلمان منزل به شمار می رود و خرید بی دغدغه یک میز ناهارخوری شیک و با کیفیت مورد تقاضای بسیاری از مردم است.

9 دی 1398

آمار رو به رشد خودکشی نوجوانان در آمریکا

خودکشی دومین عامل اصلی مرگ و میر در میان بچه ها و نوجوانان 10 تا 24 ساله در ایالات متحده و سراسر جهان محسوب می شود. نرخ های مرگ و میر در نتیجه خودکشی از سال 1990 به این سو به خصوص در میان دختران نوجوان رشد داشته است.

1 دی 1398